Glamour pre riasy? So značkou Dermacol je to hračka!

Glamour pre riasy? So značkou Dermacol je to hračka!

2. februára 2017, Dramatic Look Mascara, Dermacol, maskara, novinka, Glamour look, dramatický objem, natočenie rias, Mega Lashes, bez parabénov, dermatologicky testované

Sponzorovanej odkazy:

Prvého, čo si na žene všimne každý muž, je jednoznačne jej pohľad. A ako docieliť, aby bol čo najzvodnejší? Česká kozmetická značka Dermacol na to prišla a ponúka svojim zákazníčkam zbrusu novú vychytávku, ktorou je Dramatic Look Mascara – riasenka pre dramatický objem a natočenie rias, vďaka ktorej docielite Glamour looku kedykoľvek, kedy sa vám práve zachce. Hoci aj každý deň!

Riasenka je snáď tým najobľúbenejším kozmetickým kúskom každej ženy. Bez čohokoľvek iného by sme si dokázali našu taštičku so šmínkami predstaviť, ale bez maskary rozhodne nie. Z tohto dôvodu vyberáme riasenku tak dôkladne a každá z nás má na ňu špecifické požiadavky. Zdá sa nám dosť riskantné skúšať nové a nepreverené veci, ale riasenka Dramatic Look od Dermacolu ponúka naozaj veľa výhod.

Riasenka Dermacol Dramatic Look Mascara zaručí riasam perfektný objem a bezproblémové natočenie. A je to hlavne vďaka rýchloschnúcej priľnavej krémovej textúre fungujúcej na báze voskov a polymérov, ktorá obalí každú jednotlivú riasu zvlášť. Špeciálna kefka riasy nádherne vykreslí, rozčeše a dodá každej z nich hrúbku a plnosť. S touto novinkou od Dermacolu docielite všetkých vlastností, ktoré po svojich riasach tak túžobne vyžadujete. Vytvoriť uhrančivý pohľad bude skutočne hračka!

Jedinečná riasenka z rodiny Mega Lashes – Dramatic Look Mascara obsahuje karnaubský vosk, ktorý dodáva riasam zdravý lesk, včelí vosk ich chráni a regeneruje, vitamín E má antioxidačnými účinkami a pantenol hydratuje a tiež regeneruje. Rovnako ako už niekoľko riaseniek od Dermacolu v rade neobsahuje ani táto žiadne parabény a je samozrejme dermatologicky testovaná. Vyrába sa iba vo variante čiernej farby v klasickom balení 13 ml za 9,90 eur. Zakúpiť si ju môžete na Dermacol.cz či v niektorom z kamenných obchodov.

Zdroj: Dermacol

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.