Čo nosia celebrity? Inšpirujte sa!

Čo nosia celebrity? Inšpirujte sa!

15. januára 2017, celebrity, zima, chlad, outfit, značka, móda, svet

Sponzorovanej odkazy:

Ako byť v tomto chladnom počasí trendy a pritom v teple? Skúste to po vzore celebrít a inšpirujte sa!

Pri výbere oblečenia v zimnom období je základom pohodlie a hrejivosť. Také, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a zároveň chránené pred vonkajšími mrazíkmi. Móda až tak zásadná nie je, a preto ju mnohých z nás celkom neriešia. Aj keď neplatí, že by kvalitné a funkčné oblečenie nemohlo byť aj trendy a odrážať súdobú módu!

Ako na zimnú bundu?

Pri výbere zimnej bundy je skvelé siahnuť po jednom univerzálnom kúsku, za ktorý si možno priplatíte, ale v chladnom počasí vás nenechá „na holičkách“ a výborne vyznie v akomkoľvek outfite. Tento rok sú boomom dlhšie perové bundy aj kabáty, ktoré nielen zahrejú, ale aj pekne vyzerajú. Naším tipom je zimná bunda adidas Originals.

Čo pod bundu?

Pod trendy bundu patrí hrejivý bavlnený sveter, ktorý vyzerá vždy dobre, aj keď si bundu zložíte. Najväčší službu urobí prehozový sveter bez zapínania, ktorý sa hodí ako k tričku, tak ku košeli. Zároveň zahreje a je veľmi slušivý aj na ženách, ktoré patria k bacuľkám a pekne prekryje pár kíl navyše. Presne také sú v tohtoročnej kolekcii svetre značky Columbia, v rôznych strihoch i farbách.

A čo na nohy?

Frčia kapce a snehule. Tie možno nosiť aj do mesta. Takže ak chcete byť tento rok trendy, zvoľte práve túto zimnú obuv. Veľké topánky sú In a ich výhodou je nesporne fakt, že väčšina z nich je vodeodolných a zateplených tak, aby vám v nich rozhodne nebola zima. Zahraničné celebrity za morom napríklad prepadli kanadskej značke Sorel, ktorá je výnimočne funkčná, skvele vyzerá a je dostupná v najrôznejších farbách i prevedeniach. Vyberie si naozaj každý.

Vyberiete si tiež?

Zdroj foto: Coolspotters.com; Pinterets.com, Dailymail.co.uk; Lamode.info

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módne peklo, ostatné, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.