Levi's ® - Dokonalé džínsy? Je to strihom, nie veľkosťou!

Levi's ® - Dokonalé džínsy? Je to strihom, nie veľkosťou!

20. septembra 2010, Levis, Levi's, levisky, džínsy, dámske džínsy, Levi's Curve ID

Sponzorovanej odkazy:

Ženy odjakživa túžia po perfektne padnúcich džínsoch. Skúšame stovky strihov … a väčšinou bezúspešne. 87% žien túži po džínsoch, ktoré by im sedeli lepšie, a dokonca 95% žien si myslí, že dokonalé džínsy vôbec neexistujú! Skúšame úzke, rozšírené aj rovné džínsy, strihy, ktoré sľubujú predĺženie nôh, nadvihnutie zadočku, zoštíhlenie stehien alebo zdôraznenie pásu … a väčšinou sme sklamané. To sa však čoskoro zmení!

Levi's ® Curve ID – Revolučná dámske strihy

Značka Levi's ® uskutočnila najrozsiahlejší globálny prieskum zameraný na strih oblečenia v súčasnej histórii. Po celom svete oslovila viac ako 60 000 žien a zisťovala ich veľkosti, tvary, a čo je najdôležitejšie, krivky. Na základe 3D telesných skenov boli identifikované tri základné tvary tela, ktoré sú vlastné 80 percentám žien. Podľa týchto proporcií Levi's ® pripravil nový systém veľkostí, ktoré nesú označenie Slight, Demi a Bold Curve. Veľkosť dámskych džínsov sa už nebude určovať len podľa pásu, ale aj podľa rozdielu medzi obvodom bokov a zadočku. Výsledkom je najdokonalejšie padnúca džínsová kolekcia v histórii, ktorú si od polovice augusta môžete vyskúšať aj v českých a slovenských Levi's ® Store.

Aké máte Levi's ® Curve ID?

Nie ste si istá, k akému typu postavy patríte? Pomôžu vám to zistiť asistenti v Levi's ® Store. Zmerajú vám obvod bokov (10 cm pod pásom) a zadočku (20 cm pod pásom): práve rozdiel medzi nimi určí vaše Levi's ® Curve ID – čím vyššie, tým výraznejšie krivky máte.

Slight Curve / Rovnosť krivky (rozdiel menší ako 7,6 cm) – tento strih je určený pre rovnú chlapčenskú postavu, je zúžený v bokoch, krásne sformuje zadoček, a tak vám dodá ženské proporcie a vy sa budete cítiť dokonale sexy.

Demi Curve / Normálne krivky (rozdiel 7,6–12,7 cm) – možno máte krivky „tak akurát“, ale napriek tomu sa vám stáva, že bežné džínsy vám v bokoch príliš nesedia? Strih Demi Curve podčiarkne a zjemní vaše ženské tvary.

Bold Curve / Výrazné krivky (rozdiel 12,8–16,5 cm) – ak ste obdarená plnými ženskými krivkami, bežné džínsy vám pravdepodobne v páse odstávajú. Nový strih Bold Curve vašu postavu dokonale obopne a zvýrazní váš štíhly pás.

Všetky tieto proporcionálne strihy sú k dostaniu s rôznymi typmi nohavíc – so zúženými, rovnými i mierne rozšírenými, a v mnohých farbách i povrchových úpravách – od čiernej, cez celé spektrum modrej vrátane trendy vyšúchaných odtieňov až po hit sezóny – púdrovú šedú. Proste … džínsy Levi's ® Curve ID sú jediné džínsy, ktoré kedy budete potrebovať!

Darček len za vyskúšanie

Ak sa od 27. augusta stavíte v niektorom z Levi's ® Store a vyskúšate si nové strihy Levi's ® Curve ID, získate štýlovú plátennú tašku.

Zdroj: levi.com / women

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.