Bree Lady Top - vaše užitočné spoločníčky

Bree Lady Top - vaše užitočné spoločníčky

31. januára 2017, Bree, Lady Top, kabelky, tašky, lovecká taška, taška cez rameno, kolekcia radu Lady Top, nemecká značka, hovädzia koža, ručná výroba, kvalita, nadčasová elegancia, prepracovanosť, jednoduchý dizajn

Sponzorovanej odkazy:

Na slovenský trh nedávno vstúpila spoločnosť Bree, ktorá má svoje korene v nemeckom Berlíne už 45 rokov. Slovenským zákazníkom ponúka tašky pre ženy aj pre mužov, ktoré sú ručne vyrábané, chvália sa svojou kvalitou bez kompromisov, dokonalým spracovaním, funkčnosťou a jednoduchým dizajnom. Tieto vlastnosti nie sú vôbec zlé a som si istá, že si značka nájde veľa spokojných kupujúcich aj u nás.

Firma Bree je úzko spojená s berlínskou kreatívnou scénou. Každú sezónu navrhuje napríklad exkluzívnu limitovanú edíciu darčekových tašiek pre Mercedes-Benz Fashion Week Berlin. Tieto takzvané „Gift Bags“ sa pre módnych špecialistov stali dokonca zberateľským kúskom, pretože ani im nechýba majstrovská prepracovanosť a nadčasová elegancia.

Kolekcia radu Lady Top

Práve teraz predstavuje značka Bree rad kabeliek Lady Top. Ide o tie najklasickejšie kabelky, ktoré sú dotiahnuté k dokonalosti. Pre strih týchto tašiek boli inšpiráciou poľovnícke tašky cez rameno. Proste a jednoducho – klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Lov a zber už totiž dávno nie sú iba doménou mužov, a tak prichádza ideálna doba pre báječnú tašku, ktorá je určená moderným a sebavedomým ženám. Kabelky z kolekcie radu Lady Top sa vyznačujú perfektným spracovaním tej najkvalitnejšej jemnej hovädzej kože. Všetky ženy zaiste ocenia aj ich vnútro, ktoré je veľmi šikovne usporiadané a dokonale organizované. Nachádzajú sa tu vrecká na zips, špeciálne vrecko na mobil, pútka na perá a kľúčenka. Vpredu majú kabelky zapínanie na magnet a vzadu je vrecko na zips. Tašky Lady Top majú tiež nastaviteľný ramenný popruh.

Kabelky z kolekcie Lady Top by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku. Ide o základný kúsok, ktorý značka Bree ponúka ihneď v siedmich variantách, ktoré sa od seba líšia nielen veľkosťou, ale aj strihom. Okrem klasickej a osvedčenej čiernej farby nájdeme u troch typov kabeliek aj ďalšie farebné rozlíšenie ako šedé, béžové, výrazné červené a vínovo bronzové. Nemožno sa nezamilovať!

Zdroj: Bree

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.