Emporio Armani na krku?

Emporio Armani na krku?

22. decembra 2016, Emporio Armani, šperky, luxusné šperky, náhrdelníky

Sponzorovanej odkazy:

Možno aj vy ešte v rýchlosti zháňate dokonalý darček k Vianociam pre svoju drahú polovičku, možno už sa v predstihu pripravujete na Valentína. Či tak alebo tak, Emporio Armani prichádza s novou kolekciou šperkov, ktorá vám vytrhne tŕň z päty. Obsahuje náhrdelníky s kľúčikom a srdcom, ktoré budú dokonalým dôkazom vašej lásky a zároveň hodnotným a perfektným darčekom.

Darujte symbol nehynúcej lásky

Kľúč a srdce sú nesmrteľnými symbolmi lásky a trúfam si povedať, že sa nenájde žena, ktorá by takýto dar neocenila. Náhrdelníky Emporio Armani s týmto dizajnom sú zároveň veľmi univerzálne a poskytujú nekonečný priestor k predstavivosti. Zatiaľ čo kľúč v nás vyvoláva pocit tajomna či trebárs aj bezpečia, posolstvo symbolu srdca je úplne jasné a výstižné – láska.

Dokonalé ozdoby Emporio Armani

Aby náhrdelník dokonale padol každej žene, je k dostaniu v troch variantách – pozlátený žltým alebo ružovým zlatom alebo oceľový. Jeho kvalitu zaisťuje nerezová oceľ, dokonalý design potom zdobenie v podobe kryštálov. Nechýba zapínanie na karabínku, poteší aj možnosť nastaviť si dĺžku retiazky na dva rôzne spôsoby. Na srdiečku potom nájdeme logo značky Emporio Armani, ktorým je orol pozerajúci sa doprava. Tieto úchvatné a moderné šperky sú k dostaniu v obchodoch aj na e-shope Klenoty Aurum.

Minimalizmus, ktorý baví

Orol na šperkoch EA predstavuje zároveň aj symbol skvelého návrhára, ktorý k vytváraniu úžasného dojmu svetového dizajnu prispieva svojou tvorbou už neuveriteľných 40 rokov. Jeho minimalistické a vždy triezve poňatie sa neprejedlo ani po týchto dlhých rokoch a stále oslovuje mladých a moderných mužov aj ženy. Zachováva si potrebnú kvalitu, príjemný a obľúbený ležérny štýl a samozrejme dokonalú estetiku a luxus korešpondujúci so živým mestským jazykom. Hoci Emporio Armani kopíruje hlavnú značku, nikdy si nezabudne zachovať svojho typického ducha a šperky aj hodinky tejto značky sú tak vždy zárukou originality.

Foto: Emporio Armani

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.