Bree Cain - urbanistický štýl pre mužov

Bree Cain - urbanistický štýl pre mužov

15. decembra 2016, Bree Cain, urbanistický, muži, štýl

Sponzorovanej odkazy:

Páni, chcete mať po ruke spoločníka, ktorý nepovie ani slovo a napriek tomu vám schová všetky dôležité veci? Vaše vrecká zostanú prázdne a zároveň budete mať štýl. Prečo by ste mali mať všade po vreckách plno vecí, keď ich môžete schovať na jedno miesto. Veď plné vrecká nevyzerajú pekne!

Urban štýl Bree

Pýtate sa ako to urobiť? Jednoducho. Na trhu teraz vedie urbanistický štýl a značka Bree prišla s kolekciou dych berúcich a štýlových tašiek menom Cain. A ďalšie plus je to, že tašky sú nielen krásne ale aj odolné. Budú teda vaším spoločníkom na dlhú dobu a len tak niečo ich neporazí, rovnako ako vás.

Máte k dispozícii nepreberné množstvo strihov. Môžete teda vyberať z kolekcie Big Business Tote Bag, alebo Messenger bag, kam úplne v pohode uschováte váš laptop, tiež sú k dispozícii ležérne strihy ako Cross Shoulder Bag, alebo Bussines Bag a Cool Body Bag, ktorý sa stane vaším druhým telom, pretože krásne priľne a hodí sa aj na bicykel. Vnútri nájdete vrecká na zips, vrecko na mobil, pútko alebo vrecko na kľúče a pútka na ceruzky. Budete tak mať všetko po ruke a nič sa vám nestratí.

Ručne a kvalitne

Značka Bree vyrába tašky ručne, a to špeciálnou metódou, kedy je kvalitné ľanové vlákno upravené voskom tak, aby bolo odolné proti dažďu, snehu, mrazu a celkovo nepriaznivým zmenám počasia. Tašky sú robustné a zhotovené v šedej farbe, ktorá sa hodí ku všetkým príležitostiam. Ich jedinečný dizajn z nich robí perfektný doplnok. Tašky Bree pre ženy a mužov majú už dlhoročnou tradíciou. Viac ako 45 rokov skúseností prináša do života všetkým bez rozdielu komfort, ležérnosť a kvalitu. Ich typickým znakom je funkčnosť, dokonalé spracovanie a nadčasový dizajn. Teda kvalita bez kompromisov.

Firma Bree vznikla v Berlíne. Preto tiež podporuje prestížnu módna udalosť Mercedes – Benz Fashion Week Berlin. Ich úzka spolupráca trvá už šesť rokov. Môžeme teda povedať, že značka Bree je naozaj veľmi kvalitná. Celých šesť rokov značka Bree navrhuje pre túto udalosť limitovanú kolekciu darčekových tašiek Gift Bag, ktoré sú pre berlínskych módnych špecialistov jedinečným diamantom do zbierky.

Taška od nemeckej rodinnej firmy vám bude partnerom na celý život. Sú všetky elegantné, dômyselne ručne vyrobené, majú nadčasový štýl, sú odolné, funkčné a hlavne kvalitné. Čo viac si priať?

Vyberať môžete Bree Cain aj online na Bree.cz a napríklad nejaký ten Bree Cain kúsok zaobstarať niekomu do stromček.

Zdroj foto: Bree

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Klára Zigová. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné a pánske oblečenie.