Majors - dobrý tip pod stromček

Majors - dobrý tip pod stromček

10. decembra 2016, Majors, streetwear, brand, štýl, mladá značka, Poľsko, vianočný tip, darček, vianoce, tričko, tričko, kabát, džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Nápadov na darčeky k vianociam nie je nikdy dosť. Jedným tipom pre vás by mohli byť produkty poľskej značky Majors.

Tento poľský streetwearový brand rieši vždy všetko unikátne a produkcia módnych štýlových kúskov je založená na vysokej kvalite materiálov, z ktorých sú spracované. Poľsko sa pomaly stáva nemenovaným kráľom a rodiskom nových mladistvých značiek.

Po známych poľských značkách ako Turbokolor, Misbehave, alebo napríklad The Hive je tu Majors. Ich limitované edície ponímajú streetwearový štýl a značka tak patrí k mladým a už veľmi úspešným značkám. Skúste Majors pod stromček, určite s ním urobíte veľa radosti obdarovaným.

Majors Crop Top

Pre dámy, dievčatá a slečny je skvelou voľbou pod stromček Majors Black Crop Top , ktorá je k dostaniu v čiernej, olivovej a béžovej. Tričko je síce v krátkom rukáve aj krátkej dĺžke, ale práve to je zámer. Tričko je trendy v kombinácii s dlhým tričkom podvlečeným pod ním. Má efektný nápis na prednej časti.

Majors The Life Longsleeve

Z pánskych kúskov stojí za pozornosť triko Majors The Life Longsleeve, ktoré je k dostaniu vo farbe čiernej a olivovej. Tričko má dlhý rukáv, je čierne má oranžové nápisy na rukávoch, to olivové naopak nápis v čiernom prevedení. Tento prima kúsok poteší každého muža.

Majors Denim Jeans

A u pánov ešte zostaneme a máme tip na trendové Majors Denim Jeans . Tieto svetlo modré pánske jeans nohavice majú deravé motívy na kolenách. Sú šisované, s neobvyklými bočnými vreckami na nohaviciach.

Majors SMTH Coat

Posledný dámsky aj pánsky tip je aktuálne dokonca v zľave. Tento apartný Majors SMTH kabát je k dostaniu v štýlovom ružovom, ťavom a čiernom prevedení. Materiálom je polyester s prímesou viskózy.

Ďalšie trendy kúsky od Majors hľadajte na Queens.cz=513&did=­3] .

Zdroj foto: Queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, ostatné, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.