Značkové kabelky na jar / leto 2011

Značkové kabelky na jar / leto 2011

30. marca 2011,

Sponzorovanej odkazy:

Slovné spojenie „byť niečia pravá ruka“ je každodenne používané v spojení s niekým, na koho sa môžeme spoľahnúť, kto nám pomáha. Pre mnohé ženy je ale ich pravou rukou kabelka. Nielen, že býva perlou outfitov, ale umožňuje neopísateľnú ľahkosť pohybu. Muži nosievajú často svoje telefóny a peňaženky po vreckách, ale my ženy potrebujeme mať pre svoje veci ten správny priestor.

Môžem čestne vyhlásiť, že bez kabelky som ako bez ruky. Neviem si predstaviť, že odchádzam na nákup, do práce, na schôdzku bez kabelky. Dokonca aj keď idem na obyčajnú prechádzku so psom, nosím menšiu tašku cez ramená, pretože sa inak cítim nesvoja.

Kabelky nám ženám dávajú voľnosť a dobre zvolený kúsok nás môže pasovať na kráľovnú. Úplne jednoduchý outfit môže rozžiariť luxusná kabelka. Preto si na jej výbere dajte vždy veľmi záležať.

Jarná sezóna 2011 praje návratu prírodných farieb. Veľký úspech bude sláviť hnedá, béžová, khaki, čokoládová, z predajných pultov nezmizne ani šedá. Stálice ako je biela a čierna farba snáď netreba pripomínať, tie si svoje miesto na pomyselnom módnom Olympe udržia vždy. Na druhú stranu bude sezóna plná výrazných farieb – oranžová, žltá, zelená a mnohé ďalšie zaplavia predajné pulty.

Roxy na jar / leto 2011

Na tlmené odtiene stavila aj inokedy farebná značka Roxy. Kožené kabelky sú decentné a veľmi ženské.

V kolekcii pochopiteľne nájdeme aj pestré farby a športové modely kabeliek, lebo stále sa jedná o značku mladistvú a športovú.

Výrazné farby môžeme vidieť aj v kolekciách módnych velikánov ako sú značky Prada, Vercase alebo Louis Vuitton. Tieto i mnohé ďalšie svetoznáme značky ponúkajú okázalé kúsky, ktoré v sebe skrývajú prvky dravosti a živelnosti. Zároveň sú však stále ženské a jemné.

Stála hviezda módneho neba – značka Versace

Najprv sa budeme inšpirovať prekrásnou koženou kabelou značky Versace. Snúbi v sebe všetky trendy prvky nadchádzajúcej sezóny. Jedná sa o veľkú tašku, ktorú možno vziať cez rameno i voľne do ruky. Ponúkaná je vo výraznej mandarinkovej farbe s ozdobnými vrúbkami.

Versace ponúka aj klasické tašky cez rameno vhodné pre akúkoľvek príležitosť – do kancelárie, na prechádzku aj do mesta. Spracovanie, detaily a rafinované tvary robia každý kus jedinečným. Na obrázku v jednej z farieb sezóny – krémovej.

Lacoste jednoduché, ale vždy originálne kúsky

Ako som už spomenula, jar / leto 2011 bude v duchu mnohých výrazných farieb a ich vzájomnom prelínaní. Preto som vybrala Lacoste ako jedného z čestných zástupcov farebných kabeliek v tomto článku.

Medzi tvarmi sa stále budú vynímať menšie kabelky cez rameno. Pôsobia jemne a veľmi elegantne. V predajniach Lacoste budú k dostaniu v trendy sivých a béžových odtieňoch.

Rýdzo športové kabelky Nike a Adidas

Ak si na eleganciu príliš nepotrpíte, oceníte jarnú kolekciu tašiek a kabeliek značky Nike. Nesú sa rýdzo v športovom duchu a sú plné farieb či výrazných motívov – jedným takým je motív kocky, ktorý sa opäť teší obľube.

Značka Adidas vsádza predovšetkým na zmenu tvarov a pri farbách sa drží tradičnej čiernej. Tento rok ju oživuje predovšetkým striebornými motívmi svojho svetoznámeho loga.

Luxusné kabelky Guess

V horúcich letných dňoch sa Vám budú dokonale hodiť hravé kabelky Guess. Kolekcia jar / leto 2011 ponúka tvorivý dizajn a trendy motívy, ako sú bodky alebo leopardí vzor.

Do módy sa vracia námornícky štýl a práve modrá farba bude v módnych reťazcoch často k videniu, a to vo všetkých svojich odtieňoch.

Kabelky Prada rozžiaria všedné dni

Výnimočnosť značky Prada zaznamenal snáď každý. Dizajnovo prepracované kúsky z najlepších materiálov a v dych vyrážajúcich farebných prevedeniach. Tohtoročná kolekcia je famózna a aspoň jeden kúsok by Vám určite nemal chýbať.

Nezabudnite, že listové kabelky sú stále in a jednoducho pomocou nich doladíte každý outfit.

Luxusná značková kabelka je skrátka famóznym doplnkom každej dámy. Slnečné dni priamo nabádajú ku kúpe originálneho kúsku.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.queens.cz , www.adidasmania.cz , www.polyvore.com , www.shopstyle.com , www.forzieri.com, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.