Pánske módne trendy na jar 2011

Pánske módne trendy na jar 2011

4. apríla 2011, Pánske trendy, jar 2011, tričká s potlačou, kockovaný vzor

Sponzorovanej odkazy:

Jar nám už pomaly ukázala, čo nás čaká, a aj keď je teraz počasie ešte nevľúdne, slnečné dni iste prídu už čoskoro, preto vám prinášam článok plný nositeľných trendov, ktoré budú v kurze na jar 2011. Nie všetky trendy si môže človek dovoliť obliecť, pretože nie je ten správny typ pre ten či onen trend, alebo nie je v súlade s jeho vkusom. Preto vyberajte a kupujte starostlivo. Pánske trendy jar 2011 však prinášajú dosť rozmanitosti, a preto si vyberie každý.

Kockovaná kravata

Kockované kravaty vo všetkých farbách dúhy budú na jar in. Môžu byť nosené s bielou košeľou. Ale pozor: nikdy neobliekajte kockovanú košeľu a kockovanú kravatu!

Basketbalová bunda

Basketbalová bunda tentoraz bez nášivky obľúbeného basketbalového tímu. Tieto bundy budú v sezóne jar 2011 vyrobené za všetkých druhov materiálov – bavlna, hodváb, semiš alebo aj kože. To isté platí aj o farbách. Nosiť ich môžete k džínsom alebo šortkám.

Prúžky a kocky

Prúžky a kocky nebudú len na košeliach. K videniu budú veľké a farebné kocky na bundách, šortkách a nohaviciach.

Denim

Populárne budú všetky farby okrem modrej a čiernej. Kúpte si teda šedé, biele alebo svetlo modré džínsy. K nim si oblečte farebné tričko, aby sa vyrovnal tlmený odtieň džínsov.

Semišové topánky

Trendy sú tradične hnedej a béžovej farby, odvážni však môžu skúsiť aj iné farby. Obuť ich môžete k ľahko uvoľnenému obleku. Aj pánska móda nepozná hranice.

Čo hovorí Dolce & Gabbana

Kolekcia Óda na predmestí bola venovaná pánskej móde 50. rokov, americkému predmestiu a ležérnemu životnému štýlu tej doby. Vráti vás späť do doby, kedy roláky, gingham, vintage a safari obrázky plážových dovoleniek na tričku boli vysoko módne. Z farieb kraľuje machovo zelená, khaki, modrá, sivá a gaštanová.

Tento rok je na čase kúpiť si safari nohavice a šortky so svetlými topánkami. Späť sa vrátili aj kockované košele – červenobiela a čiernobiela – kombinovateľné so svetlo béžovou. Svetlozelené, modré a žlté tričko alebo sveter so šálovým golierom oblečený s kockovanou košeľou vyzerá fantasticky a rovnako tak sa k nej hodí aj tmavo hnedý kardigan alebo kožená bunda.

Čo hovorí Missoni

Pánska jarná móda je o geometrických vzoroch. Nohavice sú veľmi úzke a kombinujú sa s farbami ako oranžová, hnedá a modrá. Šály a čiapky im dodávajú výborný kontrast. Dôraz sa kladie i na kabáty. Granátovo šedé a gaštanové kabáty vyzerajú veľmi elegantne. Skúsiť môžete aj olivovo zelený a horčicový odtieň. Čo sa nohavíc týka, pre nich platia odtiene čiernej, šedej, modrej a tiež kovovej.

Ako vidíte, pánske oblečenie na jar 2011 je veľmi rozmanité, farebné a štýlové, vyberie si určite každý!

Zdroj: www.polyvore.com , Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.