Stefanel je štýlový ... a krajkový!

Stefanel je štýlový ... a krajkový!

23. januára 2017, Stefanel, čipka, outfit, dámska móda, pletenina, úplet, svetre, šaty, sukne, nohavice, topánky, šály, doplnky, talianska značka, módny dom, rodinná firma

Sponzorovanej odkazy:

Krajkový materiál vždy patril medzi najnežnejšie prvky ženskej módy. Aj dnes to tak je. A obľúbená je čipka aj u mnohých dizajnérov a návrhárov módy. Preto na ňu nezabudol ani módny dom Stefanel vo svojej kolekcii jeseň a zima 2016/2017.

Ak chcete držať krok s trendmi, siahnite po čipke v nežných tónoch – snehobielej, ružovej, púdrovej, šedej a modrej. Nový vzhľad večerným outfitom dáva elegantná čierna, ktoré dodá dramatickej čipke špeciálny rozmer.

Čaká vás zaujímavé stretnutie, alebo výnimočná udalosť? Aj v týchto chladných mesiacoch môžete byť na ňu oblečené sexy a pôvabne. Alebo váhate čo si obliecť na Vianoce? Verte, že to sú slávnostné príležitosti, kedy čipka bude zásah do čierneho.

Aj keď väčšina žien si tento materiál dokáže predstaviť len na šatách či topoch, ovšem ponuka naznačuje, že čipka sa môže ocitnúť naozaj všade – na nohaviciach, topánkach, bomberách a kabátoch. Ale ak má byť čipka len dekoratívnym detailom, dajte si záležať na tom, aby bol prepracovaný strih modelu a jeho tvar držal tak, ako má byť.

Nezabúdajte, že základom príťažlivosti v outfite z čipky je kvalita. Pozor na ľahké materiály s umelou prímesou, ktoré dokážu vyvolať skôr kabaretný dojem. Preto voľte radšej pevnejšie a hustejšie tkané typy čipky. A aj tu je Stefanel o krok dopredu so svojím netradičným poňatím čipky s úpletom.

Táto kombinácia pôsobí veľmi ležérne a navyše je veľmi príjemná na dotyk. Vo svojich čipkovaných modeloch Stefanel volí topánky aj doplnky v zhodnej farbe, avšak neurobíte chybu, keď sa rozhodnete pre iné riešenie – napríklad v metalickej zlatej a striebornej.

Užite si sviatočné okamihy v outfitoch Stefanel – od hlavy až k päte. Budete tak kráľovnou každého dňa aj večera.

Od roku 1959 je značka Stefanel kľúčovým hráčom na poli pletenín. Predtým pod názvom Maglificio Piave získavala výroba stále silnejšiu pozíciu a roku 1980 bol následne otvorený v talianskej Siene nový butik s názvom Stefanel. Prvým zahraničným butikom bol o dva roky neskôr butik v Paríži, kolíske módy. V rodinnom podniku sa dnes pohybuje už tretia generácia rodiny Stefanel. Eleonora Stefanel na pozícii kreatívnej riaditeľky, Carlo Stefanel ako riaditeľ obchodu. V súčasnosti značka Stefanel mení obchodnú stratégiu a prevádza značku do segmentu strednej a vyššej triedy módnych značiek.

Zdroj foto: Stefanel

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, ostatné, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.