Líčenie na vlne jesene

Líčenie na vlne jesene

9. októbra 2017, make-up, líčenie, jesenné líčenie, rúže, bio rúže, bio kozmetika, kozmetika, Zuii Organic, Bioorganica

Sponzorovanej odkazy:

Listy stromov sa už začali sfarbovať do tónov žltej a vínovej a príroda nám tak dáva najavo, že by sme sa do jesenných farieb mali začať ladiť aj my. Okrem oblečenia nezabudnite zladiť s jeseňou tiež svoj make-up. Najnovšie kozmetické trendy ponúkajú veľa možností, ako si jesenné odtiene osvojiť. My radíme začať perami!

Žiarivé odtiene bio rúžov ​​Zuii

Podľahli ste aj vy túžbe po výrazných a trendy perách? Potom si nenechajte ujsť rad rúžov značky Zuii Flora Lipstick. Jedná sa o krémové rúže, ktoré, ako názov série napovedá, sú vyrobené z kvetín. Ich ďalším veľkým plusom je fakt, že sa predávajú v certifikovanej bio kvalite. Rúže okrem nádherných odtieňov poskytujú perám aj ďalšie dôležité faktory, akými sú ochrana, hydratácia, upokojenie a navyše sú vyživujúce. O to sa stará predovšetkým ich zloženie, v ktorom nechýba jojoba, slnečnicový olej bohatý na vitamíny A a E, vápnik a aloe vera s vitamínmi B1, B2 a B6.

Tóny jesene

Rúže Zuii Flora Lipstick sú k dostaniu hneď v osemnástich odtieňoch. Najobľúbenejším z nich je odtieň Classic Red, v závese za ním sú trendové jesenné tóny Plum a Wine, ktoré dokonale ladia s náladou tohto ročného obdobia. Zakúpiť ich môžete na webe Bioorganica.cz.

ZUII Organic – zoznámte sa

Ak značku dekoratívnej biokozmetiky Zuii Organic nepoznáte, určite by vašej pozornosti nemala uniknúť. Jej produkty sú vyrábané ručne v Austrálii a z 95% sú zložené z kvetín a ich výťažkov certifikovaných v biokvalite. Medzi ďalšie prísady, ktoré v týchto prírodných výrobkoch môžete nájsť, patria esenciálne oleje, vitamíny a minerály, čím môžete dosiahnuť to, že budete vďaka tejto kozmetike krásna, ale zároveň bude o vašu pleť starané. Vyskúšajte kozmetiku bez chemických látok z ropy, parabénov, konzervačných látok a geneticky modifikovaných zložiek. Okrem rúžov ​​môžete vyskúšať napríklad voňavý make-up či ceruzky na obočie oceňované celým radom vizážistov.

Foto: Bioorganica

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.