Dámske módne trendy na jar 2011

Dámske módne trendy na jar 2011

31. marca 2011, jar 2011, trendy jar 2011, dámske trendy, prúžky, čipka, zvieracia potlač, kvetinová potlač, 70. leta

Sponzorovanej odkazy:

Onedlho začne, aspoň podľa kalendára, jar, a tak sa nám naskytne príležitosť obnoviť a rozžiariť náš šatník. Hrubé bundy a kabáty budeme môcť uložiť hlboko do skrine a namiesto nich sa obliekať do sukní, šiat a podobných ženských kúskov. V obchodoch už na nás čaká množstvo oblečenia z jarnej kolekcie, ale predtým než pôjdete nakupovať, prejdite si spolu so mnou najnovšie trendy jar 2011.

Druhá koža

Zvieracie potlače s nami sú už veľmi dlhú dobu a stále nie a nie módne výslnie opustiť. Niet sa ale čomu diviť, pôsobia veľmi štýlovo a sexy, čo pre mnoho žien predstavuje vytúžený look. Na jar si teda oblečte druhú kožu – leopardiu, zebriu, žirafiu alebo hadiu. S týmito vzormi si môžete zaobstarať čokoľvek od tričiek cez legíny až po topánky, kabelky a iné doplnky. Patria rozhodne medzi najväčšie dámske trendy tohtoročnej jari!

Čipka

Pravdepodobne neexistuje viac sexy materiál, ako je práve krajka. Pôsobí žensky a odhalí presne toľko kože, koľko chcete ukázať. Pomocou čipky vykúzlite romantický i provokatívny look, záleží na vašom poňatiu tohto materiálu. Vyzerá dobre samostatne i v kombinácii s inými materiálmi. Len si dajte pozor, aby ste to s čipkou neprehnali – bohato postačí jeden čipkovaný prvok v celom outfite.

Oblečte sa do kvetov

Ak niečo k jari neodmysliteľne patrí, sú to kvety a s nimi spojený kvetinový vzor na všetkom, čo si dokážete predstaviť. Kvety tvorili základ mnohých kolekcií svetových návrhárov, menujme napríklad Carolina Herrera alebo talianske duo Dolce&Gabbana. Vysvetlenie je jednoduché, kvetinová potlač je prvok značiaci ženskosť a romantiku, a preto by bola škoda ho nezapracovať do svojej jarnej garderóby. Tento vzor je jednoducho pre ženy ako stvorený!

Odhaliť!

Ďalším výrazným trendom sú priesvitné materiály. Už na prvý pohľad je jasné, že si tento trend nemôže dovoliť každý. U priesvitných materiálov je tiež dôležité si určiť, koľko zo seba chcete odhaliť. Ak s nimi ale naložíte správne, docielite vyzývavého a zaujímavého vzhľadu. Na módnych mólach sa najčastejšie objavovali dlhé priesvitné sukne alebo šaty, ale in sú aj blúzky a topy ušité z tohto materiálu.

Prúžky sú všade

Vodorovné prúžky sú pre jar 2011 skvelou voľbou. Nosia sa na tričkách aj šatách, v menšej miere sa prúžky objavili aj na sukniach. Ak tápate, čo sa týka farieb, tento rok frčia tie najžiarivejšie – žltá, oranžová, fialová alebo červená, a preto zvoľte prúžky v týchto kombináciách. Čím farebnejšie, tým lepšie! Nič nepokazíte ani klasickými námorníckymi prúžkami. Len nezabúdajme na to, že vodorovné prúžky opticky rozširujú.

Vráťme sa späť

Ak ste fanúšikom 70. rokov, mám pre vás dobrú správu. Tieto doby sú, čo sa módy a trendov týka, späť. Voľné maxi šaty, farebné nohavice najlepšie s vysokým pásom, dlhé sukne a pestré farebné kombinácie – to všetko tento rok na jar frčí. Nezabudnite ani na neodmysliteľné topánky na platforme.

Ako je vidieť, trendy na jar 2011 sú veľmi rozmanité. Určite je z čoho vyberať, a preto obnovte svoj šatník o niekoľko zaujímavých jarných trendov.

Zdroj: www.polyvore.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.