Užite si jeseň s Braintree na Nila!

Užite si jeseň s Braintree na Nila!

28. októbra 2016, Nila, Nila.cz, NILAstore, Braintree, organická móda, biobavlna, bambus, organické vlákna, ochrana životného prostredia, jesenná kolekcia, dámska móda, dámske oblečenie, šaty, sukne, top, svetre, bundy, jesenné farby, vlákna z konope, novinky

Sponzorovanej odkazy:

Letná sezóna už je dávno za nami a my sa teraz spoločne musíme vysporiadať s jeseňou, ktorá so sebou prináša chladné rána, hmly, vietor, bolesti hlavy, nervozitu a únavu. Ak sa však pozrieme na jeseň z jej lepšej stránky, tak okolo seba objavíme veľa farieb, ktoré úzko súvisia s opadávajícím lístím. Na jeseň deti na poliach púšťajú draky a v ovocných sadoch je zberná sezóna v plnom prúde. A ak sa pošťastí, tak si užijeme aj slniečka, ktoré je v tomto období veľmi príjemné. Je potrebné sa na jeseň poriadne obrniť a dopriať si oveľa viac potešenia, aby sme sa nedostali do jesennej depresie. Užiť jeseň si môžeme napríklad spoločne s unikátnou a nadčasovou módou Braintree, ktorú ponúka obchod Nila.

Ochrana životného prostredia

Jesenná kolekcia Braintree ponúkne úplné novinky zo svojho sortimentu, ktorý má na pamäti predovšetkým ochranu životného prostredia. Od svojich počiatkov vyvíja značka organické a udržateľné vlákna z konope, drevnej celulózy, bambusu a bio-bavlny.

Jedinečná jesenná kolekcia

Dámska móda v najnovšej jesennej kolekcii od Braintree má svoju raritu a vďaka svojej jedinečnosti sa stáva večnou. Dámske oblečenie od tejto výnimočnej značky pretrváva a nikdy nevyjde z módy. Vyberie si tu určite každá zo žien, pretože strihy módnych kúskov od Braintree sú jednoduché, čisté a veľmi upokojujúce. Tu sa môžete presvedčiť o tom, že aj váš outfit vás môže priviesť do pohody.

A čo všetko nová jesenná kolekcia ponúka? Zákazníčky Nila store sa môžu tešiť na dámske sukne, šaty, svetríky, nohavice, košele, topy a bundy. Všetky tieto kúsky majú spoločný organický pôvod, ale v žiadnom prípade nie je kolekcia nejako monotónna. Každý produkt je špecifický a svojim spôsobom sa vyčleňuje.

Jedným z favoritov jesennej kolekcie Braintree sú dámske šaty Thora, ktoré sú vyrobené z bio-bavlny a bambusu. Majú trojštvrťové rukávy a asymetrickú dĺžku sukne. Ponúkané sú v príjemných jesenných farbách a sú dôkazom toho, že ani v chladnom období sa nemusíme vzdávať módy určenej len ženám. Z rovnakého materiálu je vyrobený aj top Yoko, ktorý sa môže stať vaším obľúbeným jesenným kúskom z toho dôvodu, že je všestranný, príjemný na nosenie a ľahko kombinovateľný. Tieto a mnohé ďalšie produkty zakúpite v e-shope či v kamennom obchode Nila.

Zdroj: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.