Dámske jarné kabáty 2011

Dámske jarné kabáty 2011

7. apríla 2011,

Sponzorovanej odkazy:

Sofistikovaná reklamná kampaň spoločnosti Max Mara evokuje návrat tradičného trenčkotového kabátu ťavej farby. Kabátik, ktorý vznikol začiatkom 80. rokov, sa vyznačuje širokými kimonovými rukávmi, dĺžkou 120 cm a dvojitým zapínaním. Bol navrhnutý pre praktické každodenné využitie a stal sa v sekunde veľkým hitom. Navyše túto sezónu budú jarné kabáty oplývať nielen farbami výraznými (červená, žltá alebo zelená), ale aj farbami v odtieňoch ťavej srsti, béžovej, khaki apod.

Strih ikonického kabátu Max Mara uvidíme v rôznych obmenách aj od ostatných značiek. Najtypickejšou farbou sa stane vyššie zmieňovaný odtieň ťavej srsti. Ten sa hodí k akémukoľvek kostýmu aj neformálnemu odevu. Avšak čiernou klasikou sa nikdy nič nepokazí. Pripravme sa na jar, sú tu dámske zvrchníky jar 2011!

Jarné kabátiky značky Burberry 2011

Značka * Burberry * vyniká svojím majstrovstvom šitia klasických kabátikov každú sezónu. Práve odtiene béžovej farby sú pre túto svetoznámu značku typické. Zaobstaraním jarného kabátika Burberry môžete získať nadčasový rafinovaný kúsok.

Výraznejšie kúsky ukrýva línia Burberry Prorsum. Tieto kabátiky vynikajú voľbou materiálov, vzorov a ďalších detailov. Oblečte k nim výrazný opasok, jarná kolekcia Burberry Prorsum je ich plná.

Jarné dámske kabáty – elegantný prvok každého outfitu

Kabátik je veľmi elegantným prvkom, ku ktorému sa perfektne hodia kozačky či lodičky. Tohtoročnú jar skombinujte kabátiky s nohavicami kratšej dĺžky ku členkom.

Luxusné butiky ponúknu extravagantnejšie modely v tých najmodernejších strihoch.

Moderný zostáva leopardí vzor, ​​ktorý sa v zime objavoval na kožuchoch, vestičkách aj legínach. Roztomilo pôsobia kabátiky strihané mierne do tvaru písmena A. U jarných kabátikov 2011 platí jednoduché pravidlo – nosiť ich stiahnuté opaskom. Ostatne pásky cez svetre, kabátiky, sukne aj šaty sú veľkým jarným trendom.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.nextdirect.com , www.asos.com , Comstock / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.