Tajomstvo Dee & Ricky s Pumou!

Tajomstvo Dee & Ricky s Pumou!

22. októbra 2016, Puma, dizajnéri, Dee & Ricky, módny návrhári, tenisky puma, športy topánky, kolekcie jeseň / zima 2016, športové oblečenie, módne doplnky, batohy, šiltovky, street štýl, žiarivé farby, trendy nášivky

Sponzorovanej odkazy:

Svetoznáma športová značka Puma sa už druhýkrát pustila do spolupráce s dvojčatami Dee & Ricky Jacksonovými, ktorí sú veľmi talentovaní americkí módni dizajnéri. Súrodenci začali vytvárať svoje prvé módne návrhy už v pätnástich rokoch a za ich nadšenie pre módu mohla najmä ich babička, ktorá bola krajčírkou. Čoskoro začali byť bratia populárni medzi svojimi súrodencami, a to hlavne vďaka inšpirácii, ktorú si brali z pouličnej newyorskej kultúry. Jedinečné street návrhy začali nadobúdať na sile a ich sláva si získala aj srdcia značky Marc Jacobs, ktorý im navrhol spoluprácu na Fashion Weeku v New Yorku. Od tej doby pokračujú v kooperácii aj so značkami, ako sú napríklad Converse, Nike, Casio či Pony. Ich modely s veľkou obľubou nosia tiež celebrity ako Kanye West, Rihanna, Beyoncé Knowles a Kid Cudi.

Puma a Dee & Ricky

Opakovaná súčinnosť týchto neobyčajných dvojčiat a značky Puma dala vzniknúť kolekcii, kde je prepojený bláznivý svet, ktorý tak dobre charakterizuje Staten Island v meste New York, kde súrodenci vyrastali. Ich druhá kolekcia pre Pumu je preto plná potuliek a skvelého pocitu z preskúmavania okolitých štvrtí, jazdením na skateboarde a obdivovaním pouličných umelcov a ich práce na betónových stenách. Produkty kombinujú ikonické vizuály máp metra a graffiti.

Puma tenisky

Hlavným lákadlom celej kolekcie sú sporty topánky PUMA Basket, s ktorými sa rozhodne nudiť nebudete. V ich hornej časti sa nachádzajú inovatívne textílie so zaujímavými potlačami. Nadšenie nemožno skrývať ani pred žiarivými farbami a atypickými materiálmi. To všetko je dôkazom toho, že dvojčatá Dee a Ricky majú zmysel pre humor. Modely Basket Mid Dee & Ricky Biga ukazujú nový smer klasických tenisiek, nechýba na nich trend tohto roka – odnímateľné nášivky s veselými motívmi. Puma tenisky ale nie sú jedinými produktmi, ktoré kolekcia ponúka. Doplnená je aj o oblečenie, ako napríklad bundy, tričká, nohavice a módne doplnky v podobe batohov či šiltoviek.

Zdroj: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.