H & M jar 2011 alebo hity z e-shopu

H & M jar 2011 alebo hity z e-shopu

6. apríla 2011, H & M, H & M jar 2011, H & M oblečenie, H & M topánky, H & M e-shop

Sponzorovanej odkazy:

Možno si hovoríte, že článok o jarnej kolekcií H & M sme vám ponúkli len pred pár dňami, avšak nová ponuka na e-shope H & M ma oslnila natoľko, že som si svoje nadšenie proste a jednoducho nemohla nechať len pre seba. Tento článok teda neberte ako predstavenie jarnej kolekcie, ale ako tip, pre čo si do H & M určite zájsť, však to stopercentne môžete považovať za akýsi produkt nadšenej šéfredaktorky LuxuryMagu a sprievodca toho, pre čo si do H & M zájdem ja … minimálne omrknúť.

Elegancia and style included

Avšak dosť bolo vysvetľovania, pusťme sa do preskúmavanie háemkovského e-shopu. A začneme kolekciou nazvanou Inclusive, v ktorej „je miesto pre všetky veľkosti“, teda toho oblečenia nájdete ako v maličkých, tak vo väčších veľkostiach. Bohužiaľ je vraj k dispozícii zatiaľ len na e-shope, ale niektoré kúsky z tejto kolekcie som už v obchodoch videla. Najviac ma okúzlil cardigan s leopardím motívom s krásnymi kamienkovými kytičkami namiesto gombíkov, jedným slovom rozkošné. Navyše ho môžem skombinovať i s dáždnikom – čo viac si priať! Asymetrické kvetované šaty na jedno rameno, taktiež nevyzerajú zle, preferovala by som však iné farebné prevedenie.

Absolútna trefou do čierneho je potom nová kolekcia Effortless Elegance, v ktorej sa dá nájsť veľa krásnych kúskov. Kvetované šaty bez ramienok priamo sršia jarnou atmosférou, nehovoriac o tých rozkošných topánkach, ktoré sú krásne ako v čiernej, ale možno ešte viac v modrej farbe.Veľmi podarená je tiež kombinácia bielej košele, svetlo modrej sukne a hnedých doplnkov ako remienkové sandálky, opasok a moderná kabelka do ruky.

Topánky, topánky, kabelky

Musím sa priznať, že sa mi topánky v H & M nikdy nepáčili, tento rok však môžem povedať, že som veľmi prekvapená a niektorými kusmi doslova očarená. Úplne som sa zamilovala do týchto koralových semišových sandálov a do koralovej farby ako takej, mojím druhým favoritom v oblasti farieb na túto jar i leto je potom modrá – tyrkysová. Ani tieto fialové flipflopy nevyzerajú zle, že? Veľmi podarené sú potom všetky sandálky v kombinácii s hnedou a myslím, že sa konečne tento rok odhodláme aj ku kúpe zlatých sandálov.

Nielen topánky sa H & M podarili, aj ostatné doplnky stoja naozaj za to. Ja už viem, že si stopercentne zájdem pre tieto náušnice v štýle Pocahontas, mám zálusk aj na lykové clutchbag s leopardím motívom. Aj doplnky s tyrkysovými detailami vyzerajú moc dobre.

Novinkou na e-shope sú aj plavky, prečo sa teda nepozrieť, ako H & M vidí tohtoročnú letnú sezónu. Prevažujú horné diely v štýle bandeau a „balkonetky“, avšak H & M opäť ponúka zaujímavé vzory, potlače a neopozerané detaily.

Zdroje: http://shop.hm.com/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.