Nemusíte byť celebritou, aby ste si zaobstarali BREE Stockholm 31!

Nemusíte byť celebritou, aby ste si zaobstarali BREE Stockholm 31!

8. októbra 2016, Bree, Bree Stockholm 31, Stockholm 31, kabelky, luxusné kabelky, štýlové kabelky, originálne kabelky, kožené kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Ženy a kabelky, to je nekonečná a nevyčerpateľná témá. Aj keď už ich vlastníme niekoľko, stále hľadáme ďalšie a ďalšie dokonalé kúsky do svojej zbierky. Vašim ďalším skvelým úlovkom môže byť úplne nová kabelka značky BREE s názvom Stockholm 31, u ktorej vás nadchne jedinečný dizajn aj prvotriedne spracovanie.

Buďte ako celebrita s BREE

Kabelka BREE Stockholm 31 vás v okamihu premení v neuveriteľne šik dámu ako vystrihnutú z hollywoodskeho filmu. Jedinečný dizajn podčiarkujú perfektne volené farby. Popri tradičnej prírodnej a čiernej farbe môžete siahnuť i po odtieni whisky či s jeseňou ladiacim tónom s názvom porto s vínovým nádychom. Pomyselnú bodku kabelkám dodávajú zlaté doplnky, k čiernej variante potom výrobcovia zvolili doplnky v striebornej farbe. Kabelka Stockholm 31 vás nadchne aj variabilitou. Nosiť sa dá totiž dvoma spôsobmi – v ruke za krátke ucho, alebo môžete využiť dlhšieho koženého popruhu a nosiť kabelku cez rameno. Okrem perfektného dizajnu a spracovania oceníte aj jej praktickosť. Kabelka ponúka veľa vreciek, ktoré využijete pre všetky nevyhnutnosti, ktoré potrebujete mať neustále po ruke.

Kabelka BREE: Rolls-Royce medzi kabelkami

Kabelky značky BREE nadchnú všetkých milovníkov kvality a ručnej výroby. Sú totiž ručne vyrábané v Európe, a to z tej najvyberanejšej kože, ktorá je prírodná. Táto koža, ktorú ocenia aj tí najväčší znalci, pochádza z garbiarne od Heller-Leder z Dolného Saska a jej hlavnou prednosťou je aj to, že nielenže časom nestráca svoju krásu, ale zachováva si svoju originálnu patinu.

Tašky BREE pre mužov aj ženy

Ak je nadčasový dizajn, funkčnosť a dokonalé spracovanie presne to, čo od svojej tašky či kabelky očakávate, potom vás značka BREE, ktorá práve vstupuje na slovenský trh, ohromí. Jej história siaha 45 rokov späť a svoj pôvod má v Berlíne, s ktorého kreatívnou scénou je táto značka veľmi spätá. Ak si potrpíte na zberateľské kúsky, určite venujte svoju pozornosť exkluzívne navrhnutej limitovanej edícii darčekových tašiek Gift-Bag, ktorú táto značka pripravuje každú sezónu.

Foto: Bree

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky a kabelky a tašky.