Tenisky Louis Vuitton 2011

Tenisky Louis Vuitton 2011

24. marca 2011, Louis Vuitton, Obuv Louis Vuitton, Dámske topánky Louis Vuitton, Pánske topánky Louis Vuitton, LV, Rytmus, Kanye West

Sponzorovanej odkazy:

Louis Vuitton , jedna z najdrahších značiek sveta, je vo svete známa najmä pre svoje kabelky , kufre, šály, šatky a samozrejme aj pre módne oblečenie a väčšinou elegantné dámske topánky na podpätku. Ale aj klasickú obuv, teda povedzme dámske topánky bez podpätku a pánske topánky značka LV vyrába už peknú riadku rokov. V posledných dvoch rokoch však LV žne úspechy aj s klasickými teniskami. Trúfnem si tvrdiť, že za najväčším boomom tenisiek u Louis Vuitton, stojí svetoznámy rapper Kanye West, ktorý v roku 2009 predstavil svoju kolaboráciu práve s LV.

Retro štýl členkových aj nízkych modelov tenisiek Louis Vuitton, podporili prvky toľko typické pre klasické sneakers. Topánky Louis Vuitton x Kanye West tak dostali štýl, farbu, jednoduchosť a zároveň aj moderný streetový šmrnc, ktorý tým bežným nudným lakýrkám od LV proste chýbal.

O tom, že táto spolupráca bola od LV dobrý ťah, svedčí napríklad u nás fakt, že veľkým fanúšikom tenisiek Louis Vuitton je slovenský rapper Rytmus, člen kapely Kontrafakt a aktuálne porotca v televíznej súťaži Česko-slovenská Superstar 2011.

Dnes si však predstavíme nielen sneakers LV, ale aj novú kolekciu klasických topánok tejto svetoznámej značky. Jedná sa o kúsky z modelovej rady 2011.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Adam Š.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.