Letné zľavy a výpredaje vrcholia: dámske oblečenie a doplnky za akčné ceny!

Letné zľavy a výpredaje vrcholia: dámske oblečenie a doplnky za akčné ceny!

24. augusta 2016, zľava, výpredaj, sv-boutique, Geox, zara

Sponzorovanej odkazy:

August si s nami pohráva. Chvíľu sa trápime úmornou horúčavou a hneď na druhý deň sa ukrývame pod prívalmi dažďa. Na druhú stranu nám vrtkavé počasie dopraje možnosť obmieňať outfity každý deň. Kto si rád pohráva s módnymi trendmi, iste nestabilné počasie čiastočne ocení. Práve teraz je ideálna doba zaobstarať nové kúsky. Zľavy a výpredaje vrcholia a v obchodoch s módou postupne vybaľujú nové kolekcie jeseň / zima.

Zdroj: www.sv-boutique.comZdroj: www.sv-boutique.com

Výpredaj obuvi Geox

Začnime zľavami na topánky talianskej značky Geox. Pohodlná obuv sa pýši špeciálnou patentovanou technológiou, vďaka ktorej si získala srdcia mnohých žien. Komfortne a štýlovo! Práve teraz zakúpime topánky v akčných zľavách. Veľakrát siahajú až na hranicu 60% zľavy.

Zdroj: www.geox.comZdroj: www.geox.com

Pozrieme sa na ponuku jesennej obuvi Geox, pretože predsa len leto sa k nám čoskoro otočí chrbtom a začneme kupovať členkové topánky, čižmy a topánky na zimu.

SV Boutique aktuálne vypredáva Geox s 60% percentnou zľavou. Môj tip sú štýlové čižmy do špičky, zdobené len drobnou zlatou prackou.

Zdroj: www.sv-boutique.comZdroj: www.sv-boutique.com

Zľavové tipy Zara

Zara patrí k jedným z najpopulárnejších obchodov u nás. Ponúka štýlové kúsky kopírujúce mnohokrát modely svetových návrhárov, ale za výrazne lacnejšie ceny. Výpredaj je jedinečná šanca vylepšiť svoje outfity o väčšie množstvo vydarených kúskov.

Stále trendy sú čipkované blúzky, topy aj čipkované šaty. Prvý tip z dielne Zara je teda blankytná čipkovaná blúzka – teraz v zľave za 12.99 eur.

Zdroj: www.zara.comZdroj: www.zara.com

Na dovolenku aj do horúcich letných dní určite využijeme dlhé šaty. Tieto zdobí drobná potlač a sú vyrobené z ľahkého materiálu.

Zdroj: www.zara.comZdroj: www.zara.com

A na záver jedna „potlačová“ kombinácia. Krátke topy sú tento rok IN, vyskúšajte napríklad tento crop top značky Zara.

Zdroj: www.zara.comZdroj: www.zara.com

Zdroj úvodný fotografie: www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina Bečková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv, zľavy a výpredaje oblečenia a značky a značkové oblečenie.