Girard-Perregaux tento rok oslavuje 220. narodeniny

Girard-Perregaux tento rok oslavuje 220. narodeniny

25. marca 2011, Girard-Perregaux, hodinky Girard Perregaux, luxusné hodinky

Sponzorovanej odkazy:

Manufaktúra Girard-Perregaux bola založená v roku 1791. Počas svojich 220 rokov existencie zaregistrovala viac ako 80 patentov a do sveta hodinárčiny priniesla mnoho legendárnych výtvorov. V súčasnosti je jednou z mála hodinárskych spoločností, ktoré spájajú zručnosti, potrebné k výrobe Haute Horlogerie hodiniek, pod jednou strechou.

Tento rok na Medzinárodnom hodinárskom salóne v Ženeve predstavili niekoľko noviniek. V nových kolekciách si môžu vybrať páni i dámy. V dámskych kolekciách nájdeme dva nové elegantné kúsky.

Vintage 1945 Lady

Tento dámsky model kolekcie Vintage 1945 ponúka klasickú eleganciu a dotyk modernosti a originality zároveň. Štvorhranné puzdro skvele ladí s detailom zdobenia na číselníku – slnečné lúče vedú od stredu malé sekundové ručičky na deviatich hodinách až k okraju.

Hodinky sú dostupné s automatickým či quartzovým strojčekom.

Model Lady Automatic s puzdrom z ružového zlata, zdobený 70 diamantmi, je dostupný v limitovanej edícii 50 kusov.

Cat's Eye Small Second

Hodinky kolekcie Cat's Eye sú určené pre dámy, ktoré ocenia ako krásu a eleganciu, tak aj funkčnosť a kvalitu – hodinky majú samonaťahovací mechanizmus. Od roku 2004 – rok uvedenia tejto kolekcie na trh – prešli tieto hodinky mnohými zmenami a chválili sa mnohých hodinárskymi komplikáciami. Model roku 2011 je vo svojom dizajne veľmi čistý – perleťový číselník ponúka malú sekundovú ručičku na 9 hodinách a dátum.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.