Nový butik Magic Child - luxusná detská móda prvýkrát v Prahe

Nový butik Magic Child - luxusná detská móda prvýkrát v Prahe

11. októbra 2010, Magic Child, Parížska Praha, oblečenie pre deti, luxusné oblečenie pre deti

Sponzorovanej odkazy:

Vyhlásená fashion street v historickom centre Prahy, slávna Parížska ulica, je od začiatku augusta opäť o niečo svetovejšia. Stalo sa tak zásluhou nového butiku Magic Child s mimoriadne bohatým portfóliom prvotriednych talianskych značiek. S predajnou plochou rozloženou do troch podlaží ide totiž o najväčší obchod v Parížskej, a čo je hlavné, v Prahe doposiaľ nevídanú vec – Magic Child je plný exkluzívneho oblečenia, obuvi a doplnkov pre deti od 0 do 14 rokov. Bohatá ponuka zahŕňa všetko, čo by mal detský šatník obsahovať – od každodenného nosenia cez športové aktivity až po slávnostné šaty, vytvorené v štýle haute couture.

V súčasnej dobe Magic Child ponúka výber z aktuálnych kolekcií renomovaných talianskych módnych značiek GF Ferré, Iceberg, Miss Blumarine, Caty, Monnalisa, I Pince Pallini, VDP miniclub, Aletti a Jeckerson, ďalšie rozšírenie sa chystá v budúcom roku.

Pre kvalitnú, trendy, dizajnovo atraktívnu detskú módu tak konečne nie je potrebné jazdiť do zahraničia. Ako hovorí majiteľka Magic Child Victoria Arshakyan, práve tieto, rýdzo praktické dôvody, boli prvotné pohnútkou k zrodu butiku: „Mám doma šesťročnú dcéru, parádnicu, ako snáď všetky dievčatá v jej veku. Rovnako ako ja sa rada oblieka do kvalitného módneho tovaru, lenže keď sme sa spolu v Prahe prvýkrát vydali na nákupy, nebolo z čoho vyberať. Priznávam, že ma to prekvapilo, veď Praha je európska metropola a určite tu nie som jediná, kto chce dopriať deťom to najlepšie. Preto som sa rozhodla, že skúsim túto dieru na trhu zaplniť. “

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.