Kabelky z hadej kože - luxus pre tých najnáročnejších

Kabelky z hadej kože - luxus pre tých najnáročnejších

20. apríla 2011, kabelky, kabelky z hadej kože, luxusné kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Snáď každá z nás niekedy zatúžila po niečom naozaj jedinečnom a luxusným a pre tých najnáročnejších z nás, ktoré dokážu oceniť hodnotu skutočne luxusného a originálneho doplnku, je aj dnešný článok o kabelkách z hadej kože.

Kabelky z hadej kože – luxus pre tých najnáročnejších

Kabelky z hadej kože sú ozajstným luxusom a o svojej majiteľke ihneď povedia, že má veľmi vyhranený vkus a štýl. Ako iste tušíte, kabelky z hadej kože sú veľmi nákladnou záležitosťou, avšak ich cena nie je nijako prehnaná vzhľadom ku všetkým aspektom, ktoré robia tieto kabelky také jedinečné. Kabelky z hadej kože sú veľmi často šité ručne, najviac sa potom využíva koža pytóna mriežkovaného, ktorého koža je považovaná za vôbec najdokonalejší zo všetkých exotických koží vďaka svojej pružnosti, odolnosti a možnosti rôznych farebných variantov. Navyše je na dotyk príjemne hebká, navodzuje pocit tepla a dokonca vraj uvoľňuje stres. Už samo spracovanie kože je veľmi zložité, rovnako tak aj následné farbenie. Výsledkom je však precízny výrobok, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou kvalitou a dlhou životnosťou.

Čo by však v móde bola kvalita a jedinečnosť materiálu bez elegantného a originálneho dizajnu? Záleží len na Vás, či dáte prednosť extravagantnejším kusom v živšom farebnom prevedení, či usúdite, že hadia koža už je sama o sebe dosť veľká extravagancia a radšej zvolíte decentnejší model, ktorý využijete aj pri bežnom nosení.

Ak uvažujete o kúpe kabelky z hadej kože, žiadna veľká bojovníčka proti používaniu zvieracích koží a kožušín asi nie ste, ale ak Vás predsa len trochu znepokojuje myšlienka, že by na Vašu kabelku bola použitá koža z hadov žijúcich voľne v prírode, hľadajte takého predajcu, ktorí šijú iba z kože hadov, chovaných na farmách.

Páči sa vám hadia koža, ale jednoducho by ste do kabelky z pravej hadej kože nešla, a to už z etických či finančných dôvodov? Nevešajte hlavu, hadieho vzoru sa nemusíte vzdávať, môžete si zaobstarať kabelku i z imitácie hadej kože. Bohužiaľ aj oko neskúseného väčšinou spozná, že sa o pravú hadiu kožu nejedná, na druhú stranu vám však prináša oveľa viac farebných prevedení a ďalších konečných úprav a zdobenia, často až veľmi šialených, ktoré sa hodia k extravagantnému looku, či len ako veľmi výrazný doplnok k jednoduchému outfitu.

Zdroj: polyvore

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.