Chyťte si zľavu na Nila!

Chyťte si zľavu na Nila!

19. augusta 2016, Nila, Nila.cz, NILAstore, hračky, detský riad, vybavenie izbičky, dekorácie, detské oblečenie, body pre bábätká, unisex, 100% bio-bavlna, remeselná výroba, ručná výroba

Sponzorovanej odkazy:

Sú tu prázdniny a NILAstore si pre všetkých uličníkov a ich rodičov pripravila skutočne obdivuhodné zľavy na detské oblečenie, doplnky a hračky. Zľava 20% sa rozhodne oplatí a zvlášť potom u kvalitných a originálnych produktov, ktorými obchod i e-shop Nila disponuje.

Detská móda

Nila ponúka detské oblečenie pre bábätká od dvoch mesiacov až po desaťročné deti. Tým najmenším môžete zakúpiť roztomilé body, ktoré sú vyrobené z 100% bio-bavlny. Body sú unisex a nerozlišujú sa podľa typických dievčenských a chlapčenských farieb. Aj oblečenie pre staršie sa nesie v podobnom duchu. Na NILAstore nájdete legíny, tričká, šortky, šatôčky, sukne, kombinézy, mikiny, džínsy aj tuniky. Všetko od fínskej značky Mainio, ktorej najnovšia kolekcia sa inšpirovala 80. rokmi a je preto plná abstraktných motívov.

Vybavenie izbičky

Vďaka obchodu Nila si vaše deti môžu aj štýlovo vybaviť izbičku. S 20% zľavou možno nakúpiť aj doplnky, ako napríklad vankúše, rôzne papierové dekorácie, girlandy, boxy, truhlice, obliečky, taburety či koberec. Toto vybavenie do detského kráľovstva sa hodí aj ako perfektný darček.

Hračky

Čo by to bolo za detský sortiment, keby v ňom neboli hračky, že? Nila disponuje aj nimi a ponúka všetkým zákazníkom ručne pletené hračky zo 100% bio-bavlny od značky Anne-Claire Petit. Pre tých najmenších je tu napríklad hrkálka v podobe veselej opičky, ktorá má v rámci hlavičky zvonček či netradičnú klietku s vtáčikom, ktorá je ručne háčkovaná. Staršie deti určite zaujme indiánska čelenka, ktorá má vzadu zapínanie na zips a je ručne vyrobená tradičnými remeselnými zručnosťami z plsti.

Detský riad

Poslednou položkou je detský riad. Nejedná sa o nádobíčko pre bábiky, ale jedálenské súpravy pre vaše ratolesti. Všetok farebný riad je navrhovaný holandskou značkou Engel a je vyrobený z plne rozložiteľného bambusu. Možno ho umývať v umývačke a podávať na ňom teplé pokrmy. Vďaka jeho veselým farbám si s ním užijú plno radosti i deti samotné.

Zdroj: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii zľavy a výpredaje oblečenia.