H & M kolekcia jar 2011 predstavuje najnovšie trendy

H & M kolekcia jar 2011 predstavuje najnovšie trendy

28. marca 2011, H & M kolekcia jar 2011, H & M oblečenie jar 2011, móda, šaty

Sponzorovanej odkazy:

Módni návrhári sa čoraz viac snažia spojiť s prírodou a používajú ekologicky šetrné materiály. Ak chcete byť úžasne elegantné a ísť na zelenú, nahliadnite do novej H & M kolekcie jar 2011 s názvom Conscious Collection.

V jarnej kolekcii, ktorá bude uvedená už v apríli tohto roku, sú použité ekologické materiály, hlavne organická bavlna a recyklovaný polyester. Conscious Collection je úplne úžasná, mieša sa v nej sviežosť a verný dizajn, už preto si ju musí každý hneď zamilovať. Návrhári pre H & M, po vzore jarných trendov, vytvorili rozprávkovo elegantnú a sviežu módnu kolekciu. Jednoduchosť za podpory elegancie a hlavne zvýraznenia ženskosti, to je to, čo teraz chceme a čo H & M ponúka.

Najdôležitejšia farba sezóny je biela. A prečo? Biela vyžaruje nevinnosť, čistotu, štýl a hlavne v nej budete v horúcich letných dňoch cítiť pohodlne. Krásne volánikové šaty a tuniky ako porastené kvetinami zas evokujú na prvý pohľad romantiku a vzdušné sukne, roztomilé kraťasy a športové saká prispejú ku kráse a doladia váš štýl. Pokiaľ holdujete Boho chic štýlu, nájdete tu nejeden kúsok určený pre vás.

H & M oblečenie jar 2011 obsahuje tiež čipky a anglické výšivky, ktoré prispievajú k romantickej elegancii. Hlavne sú tieto detaily jemné a ženské, tak ako zákazníčky, ktoré milujú značku H & M.

Kolekcia Divided

Línia Devided, určená pre teenagerov, predstavuje jarnú kolekciu s mestským pôvabom. Mladistvá a moderná kolekcia s najnovšími trendmi a s veľkou dávkou originality berie na vedomie odlišné potreby zákazníkov tejto kategórie. Mnoho trendy detailov v jednom oblečení, pri zachovaní vyváženého prístupu preukáže, že sa značka dokáže s problémom ľahko vysporiadať. Pozrite sa sami.

Pre mladých ľudí sú dôležité farby, chcú ich mať všade okolo seba a môžu. Trebárs šťavnaté tričká a blejzre alebo divoké leopardie a jemné motýlie tuniky.

Jarná móda v H & M je opäť úžasná a neodolateľná!

Tvárou jarnej kolekcie je supermodelka Gisele Bündchen

Tvárou jarnej reklamnej kampane je brazílska supermodelka Gisele Bündchen, ktorá vyzerá úplne veľkolepo v oblečení inšpirovanom štýlom Boho chic. Kampaň je postavená na ženskej, romantickej skladbe s jemným Boho chic kúzlom. Zdôrazňuje dva najvýznamnejšie módne trendy sezóny: overal a kvetinovú potlač.

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.