V štýle Grécka so Steliosom Koudounarisom

V štýle Grécka so Steliosom Koudounarisom

30. mája 2016, Stelios Koudounaris, grécka móda, dámska móda, grécky návrhár, inšpirácie z Cypru, dlhé dámske šaty, vysoká kvalitná móda, Budoir, body, rock štýl, divoká móda

Sponzorovanej odkazy:

Tím módnej spoločnosti Budoir predstavil už koncom roka 2014 jedného z najlepších gréckych módnych návrhárov. Stelios Koudounaris je výnimočný človek a tiež ikona vo svetovej móde. Uznávajú ho už niekoľko rokov nielen v Grécku, ale aj v ostatných štátoch. Možno ho považovať za superstar, ktorého prácu predstavujú medzinárodné časopisy, ako sú Vogue, Harper Bazaar, Madame Figaro, InStyle a mnoho ďalších.

Inšpirácia pochádza z Cypru

Aj keď je Stelios Koudounaris braný ako grécky návrhár, pochádza však z ostrovného štátu Cyprus. Na svoj pôvod je veľmi hrdý a od svojej rodnej krajiny sa necháva tiež inšpirovať vo svojich modeloch, ktoré si celý svet obľúbil vďaka krásnym materiálom, dokonalým strihom a vybranému štýlu, ktorý sadne každej postave.

Divoké modely s rockovým štýlom

V každej z kolekcií značky „STELIOSKOUDO­UNARIS“ nájdete divoké kúsky, ktorým vnukol tvorivú iskru rockový štýl. Tieto modely sú vyrábané výlučne v Grécku, ale sú následne distribuované do viac ako päťdesiatich obchodov v krajinách, ako sú Rakúsko, Dánsko, USA, Egypt, Poľsko, Veľká Británia, Taliansko, Kórea a samozrejme domáce Grécko a Cyprus.

Dámska móda na Budoir

Ikona, akou je Stelios Koudounaris, je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí majú radi vysoko kvalitnú módu s moderným nádychom. Internetový e-shop Budoir je veľmi pyšný na to, že svojim zákazníkom môže predstaviť najnovšiu ponuku z oblasti, akou je dámska móda.

Najpočetnejšou položkou v zbierke sú nepochybne dlhé dámske šaty. Čo viac by mohlo vyzerať takto žensky? Tu je možné spozorovať onú cyperskú inšpiráciu z antických tóg, ktoré boli tiež dlhé a splývavé. Niektoré z jeho modelov zdobí veľký rozparok, vďaka ktorému vám pri chôdzi môže vykuknúť úplne celá nôžka.

Mimo šaty sa grécky dizajnér venuje tiež návrhom dámskych body, ktoré vyzerajú veľmi rafinovane. Na stránkach spoločnosti Budoir môžete zakúpiť aj vkusné topy, saká, overaly a široké nohavice. Pre mnoho módnych kúskov z dielne Stelios Koudounarise je typický čierno-biely pruh či iné geometrické vzory, ktoré pôsobia veľmi sofistikovane. Jedná sa o jeden zo znakov, podľa ktorého možno jeho modely spoznať.

Zdroje: Budoir, Stelios Koudounaris

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a módni návrhári.