Značkové spodné prádlo: Agent Provocateur

Značkové spodné prádlo: Agent Provocateur

18. marca 2011, spodné prádlo, sexy prádlo, značkové spodné prádlo, Agent Provocateur, bielizeň jar

Jar už pomaly ale isto klope na dvere a váš šatník si po dlhej zime určite zaslúži obmenu. Netýka sa to ale iba klasického oblečenia, nový vzhľad doprajte aj svojej spodnej bielizni! Ak hľadáte na jar niečo zvodného a eroticky nabitého, značka Agent Provocateur bude určite správnou voľbou.

Nebojte sa oživenia!

Jar sa nesie v znamení výrazných farieb, a tak si pre nás tvorcovia sexi bielizne Agent Provocateur pripravili podprsenky, nohavičky, podväzky a košieľky v mnohých a mnohých zaujímavých odtieňoch. Vybrať si teda môžete sexy bielizeň v chic modrej, jemnej lila, nežnej ružovej alebo klasickej, avšak stále najdráždivejšej červenej.

Vsaďte na klasiku

Hoci v jarnej kolekcii Agent Provocateur nájdeme mnohé farby, nechýba ani nestarnúca klasika v podobe čiernej a bielej. Tieto dve farby sú stále chic a obľúbené z mnohých dôvodov. Čierna pôsobí tajomne a sexy, biela nevinne a hravo. Ďalším ich nesporným kladom je praktickosť – na rozdiel od farebného prádla sa hodia pod väčšinu oblečenia, ktoré máme, takže podprsenky v týchto farbách využijeme aj inde ako v spálni.

Čipka, kam sa pozriete

Aj značkové spodné prádlo Agent Provocateur sleduje najnovšie trendy na poli módy, a tak mu neunikol ani veľký hit jari- čipka. Tá k sexy bielizni neodmysliteľne patrí a v jarnej kolekcii tejto značky sa objavuje naozaj hojne a na všetkých možných kúskoch bielizne. Návrhári čipku použili veľmi rafinovane a s citom, takže vytvorili naozaj neodolateľné a zvodné kúsky, ktoré zaručene ohromia každého. Nechýbajú aj iné zdobiacie prvky, ako napríklad hravé mašle, alebo priesvitné časti bielizne.

Kam sa pre túto sexy bielizeň vydať?

Kde inde by sme túto luxusnú bielizeň hľadali, než v najdrahšej ulici Českej republiky pražskej Parížskej? Pravdou je, že Agent Provocateur tento butik otvoril len vlani. Ďalšie obchody tejto prestížnej britskej značky by sme okrem mesta Praha hľadali vo svetových metropolách ako New York, Paríž, Londýn, Berlín či Hong Kong alebo Viedeň. Ďalšou možnosťou, kde výrobky tejto značky nakúpiť, je outlet.

Sexy bielizeň Agent Provocateur oceníme nielen my ženy, ale zaiste aj muži, ktorí ho budú doslova hltat. Jar zvádza ku kúpe niečoho ženského, výrazného a provokatívneho a obchod Agent Provocateur nám to všetko ponúka. Provokatívnosť má už v názve, aj v slovenčine pojem agent provokatér dobre poznáme.

Zdroj: www.agentprovocateur.com

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.