Sexy kúsky Emporio Armani z kolekcie Savana vás uchvátia

Sexy kúsky Emporio Armani z kolekcie Savana vás uchvátia

25. apríla 2016, Emporio Armani, Savana, kolekcia Savana, šperky, luxusné šperky, šperky Armani, leopard

Sponzorovanej odkazy:

Máte rada sexy šperky, ktoré ukážu vaše divoké ja? Ste rada neprehliadnuteľná a chcete svoje okolie oslniť unikátnymi a nespútanými šperkami? Potom bude kolekcia Savana značky Emporio Armani presne vašou krvnou skupinou!

Emporio Armani – moderný, osobitý a originálny

Kolekciu má na svedomí Emporio Armani, značka s orlom v znaku, ktorá sa síce svojím štýlom hlavnej značke Armani podobá, ale už od roku 1981, kedy ju svetový návrhár stvoril, si ide vlastnou cestou a jej kolekcie majú vlastného a originálneho ducha. Zakladá si tiež na tom, že je zameraná predovšetkým na mladých a prihovára k nim ležérnym a vysoko esteticky spracovaným mestským štýlom. Slovo Emporio v názve má zastupovať „demokratickú“ módu a značka si ide vlastnou, modernú dobu kopírujúcou cestou.

Buďte so šperkami sexy aj vy

Už samotný názov kolekcie Savana napovedá, že hlavnou inšpiráciou bola pre návrhárov divá mačka, šelma, ktorá uloví všetko, čo si zaumieni. A presne tak sa môžete vďaka tejto rade cítiť aj vy. Ženskosť, divokosť a dravosť tu podčiarkujú náušnice s puzetou a leoparďou hlavou, ale aj náhrdelník s príveskom leoparda, ktorý je dlhý 47 centimetrov a siaha tak hlboko do dámskeho výstrihu. Hoci celý set pôsobí zvodne, nejedná sa o nič prehnane vyzývavého, návrhári tu stavili skôr na tajomnú zvodnosť, ktorá je ďaleko lákavejšia.

Nechajte sa uniesť exotikou

Exotika je bezpochyby tým, čo robí túto kolekciu tak atraktívnou a zvodnou. Symbolom kolekcie sa stal leopard, šelma zo savany, ktorá dokonale reprezentuje každú vášnivú ženu. Popri tom však tiež mnohé zaujmú tiež veľmi kvalitné materiály a samozrejme aj celé prevedenie. Oslní vás krásne lesklé striebro bohato posiate kryštálmi signalizujúcimi nekonečný luxus. Kolekcia Savana navyše dodá každej žene punc záhadnosti a tajomného sex-appealu, ktorý nenechá žiadneho muža chladným. Tento set bude dokonalou ozdobou vášho večerného outfitu do baru, ale oslňovať ním môžete aj cez deň, keď rozžiarí každý jednoduchý top.

Foto: Emporio Armani

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii doplnky, módni návrhári, ostatné a šperky a hodinky.