Doprajte si trochu prepychu - Luxusné peňaženky

Doprajte si trochu prepychu - Luxusné peňaženky

19. marca 2011, požičovne kabeliek a peňaženiek, falzifikáty peňaženiek, značkové peňaženky, pravá koža, dámske peňaženky, pánske peňaženky, peňaženky, luxusné peňaženky, Louis Vuitton, Prada, Chanel, Gucci, Dolce Gabbana, Calvin Klein

Sponzorovanej odkazy:

Každý si môže pod slovným spojením luxusné peňaženky predstaviť niečo iné. Pre niekoho znamenajú luxus peňaženky z pravej kože, značkové peňaženky alebo priestranné peňaženky. Existujú peňaženky, ktoré spĺňajú všetky tieto požiadavky a práve tie si za chvíľku predstavíme.

Väčšina luxusných peňaženiek sa vyrába predovšetkým z pravej kože, čím si dokazujú svoju nadradenosť nad ostatnými. Pri výrobe kožených peňaženiek sa používa najmä teľacia, hovädzia, jahňacia a krokodília koža. Teľacia koža je veľmi kvalitná a príjemná na dotyk. Koža hovädzia čiže hovädzina sa vyznačuje svojím hustým vláknom, vďaka ktorému je veľmi pevná a odolná. Koža z roztomilých jahniat má naopak veľmi mäkký povrch, ale je tiež veľmi odolná. Exotická krokodília koža je jedna z tých najluxusnejších, a preto je nadmieru drahá.

Predné luxusné francúzske a talianske značky vytvárajú neuveriteľné kolekcie peňaženiek. Takýmito značkami sú napríklad Calvin Klein, Louis Vuitton, Chanel, Gucci, Dolce Gabbana, Prada, Dior a ďalšie. Všetky tieto zvučné značky sú nám všetkým iste známe, a teda tiež vieme, že ich dostupnosť v Čechách je veľmi mizerná. Skôr sa tu stretneme s falzifikátmi týchto luxusných peňaženiek.

Peňaženky Louis Vuitton

Známa značka luxusných peňaženiek je Louis Vuittton. Veľmi typický je pre ne znak značky- spojenie písmen L a V. Peňaženky Louis Vuitton sú známe práve preto, že sa najviac falšujú. Ak by ste si chceli peňaženku Louis Vuitton zakúpiť, vyberajte si ju v kamenných obchodoch a nie na pochybných tržniciach. Veľký pozor si tiež dávajte pri objednávaní z internetových e-shopov. Originál spoznáte hlavne podľa ceny, ktorá je neprehliadnuteľná. Ceny peňaženiek Louis Vuitton sa pohybujú v cenových reláciách 100–500 eur.

Peňaženky Gucci

Peňaženky Gucci sú naozajstným spodobením luxusu. Tieto peňaženky sú jednými z predstaviteľov talianskej módnej klasiky. Sú vyrábané z kvalitnej kože a ich strihy sú skutočne unikátne, ako značka Gucci sama. Ich ceny sú tiež nemalé. Pohybujú sa medzi 130–300 eur. Ak ale nemáte toľko peňazí na to, aby ste si mohli tento prepych dovoliť, máte šancu si ich v požičovniach luxusných kabeliek a peňaženiek požičať. Síce ani v požičovniach nie sú ceny peňaženiek Gucci malé, ale v porovnaní s celoživotnou investíciou pri kúpe týchto peňaženiek, sa požičanie oplatí.

Peňaženky Prada

Ďalším predstaviteľom talianskej elegancie je značka Prada. Peňaženky od tejto značky sú snáď tými najluxusnejšími. Vyznačujú sa konzervatívnymi a jemnými farbami, jednoduchým strihom bez zbytočných doplnkov. Jediným zdobením týchto peňaženiek je vkusná značka Prada. Za originály týchto peňaženiek si samozrejme tiež priplatíte. Ceny sa pohybujú v rozmedzí 100–400 eur. Avšak Prada za to stojí. Peňaženky Prada považujem za tie najluxusnejšie.

Zdroje: www.louisvuitton.com www.gucci.com www.polyvore.com , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky.