Ružová frčí aj v šperkoch: A Fossil to vie!

Ružová frčí aj v šperkoch: A Fossil to vie!

16. marca 2016, trendy farba, ružové zlato, Fossil, klenoty Aurum

Sponzorovanej odkazy:

Zabudnite na klasické rýdze zlato žltej farby. Zmena je život a nové trendy udávajú smer. Vymeňte starý kúsok zlata za farebnejšiu variantu. Skúste šperk vo farbe ružového zlata. Veď ružová pristane každej žene!

Ružové zlatenie si zamilovali ženy po celom svete a nosiť radi ho budete aj vy. Šperkárska značka Fossil ponúka širokú škálu šperkov, ktorými sú minimalistické náramky, veselé prívesky aj luxusnejšie kúsky.

Ružové zlato

Ružové zlato má veľmi podobnú farbu ako 18tikarátové žlté zlato. Farba je žltooranžová s jemným nádychom do ružova. Toto zlato je vhodné pre každý typ pleti, pretože s ňou lepšie splynie vďaka svojmu tlmenému lesku, ktorý sa vo svetle netrblieta natoľko intenzívne ako zlato žlté. Ružové zlato bolo vo svojej dobe veľmi obľúbené v cárskom Rusku a teraz zažíva comeback.

Fossil

Fossil je moderná štýlová značka, ktorá stavia na skromnosti, účelu a prístupnosti. Všetky funkčné vzory na produktoch sú inšpirované jednoduchosťou dánskeho životného štýlu. Celý sortiment Fossil sa pýši tou najvyššou kvalitou. Cez jednoduchosť a poctivosť chce Fossil aj vám ponúknuť únik zo sveta komplexnosti a umožniť vám nadýchnuť sa čerstvého vzduchu prostredníctvom svojich produktov.

Klenoty Aurum

Klenoty AURUM vám v tomto roku prinášajú novú kolekciu šperkov a hodiniek značky Fossil. Dámy budú obdivovať najmä kombináciu guličiek posiatych kryštálikmi, ktoré sa obzvlášť vynímajú na doplnkoch farieb ružového zlata. Náramok v kombinácii luxusného detailu a kože premenia každú z vás v princeznú ako mávnutím čarovného prútika.

Dámske aj pánske hodinky vo farbe ružového zlata sú potom aj cez jednotnú farbu veľmi výrazným doplnkom. Hodinky majú veľký prehľadný ciferník a zdobia ich rôzne detaily. Sú vhodné na bežné denné nosenie, ale vynímať sa budú aj pri formálnejších akciách.

Šperky a hodinky zakúpite na klenotyaurum.sk.

Foto: Fossil

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Iveta Holasová. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné, šperky a hodinky a značky a značkové oblečenie.