Dokonale vybavená na zimu - praktické i trendy podkolienky!

Dokonale vybavená na zimu - praktické i trendy podkolienky!

11. marca 2011, podkolienky, pletené podkolienky, zimné doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Futbalisti ich nosia ako súčasť dresu, v rôznych školách po celom svete sú súčasťou uniformy a naše babičky ich nosia dodnes k dlhším sukniam. Ale nám ešte donedávna ležali v skriniach a vyvetrali sa maximálne pri lyžovaní. Doba, kedy sme podkolienky používali iba ako praktický doplnok je ale preč.

Každým dňom narastá ich obľuba. Stávajú sa súčasťou mnohých outfitov, a to nielen „ghotic lolitiek“. Móda doplnkov je v plnom prúde. Vracajú sa ponožky do lodičiek, návleky na ruky aj na nohy a vracajú sa podkolienky, ktoré budú témou tohto článku.

Pletené podkolienky zahrejú vonku aj doma

Nie je potrebné zdôrazňovať, že podkolienky sú vo svojej podstate nesmierne užitočná vec. Avšak pletené podkolienky sú naozaj viacúčelové. Môžete zvoliť klasickú variantu využitia a obliecť ich pod nohavice tak, že ich ani nikto nespozoruje. Alebo sa nebudete báť vyskúšať módne trendy a oblečiete sukienku, čižmičky a pletené podkolienky z nich necháte vyčnievať.

Na trhu už nájdete podkolienky s pevnou podrážkou, ktoré sa využívajú ako domáca obuv a vyzerajú naozaj rozkošne.

Lolitkovské podkolienky zlomia srdce každého muža

Nie sú pre každého, pretože zobrať si roztomilé dievčenské podkolienky je naozaj odvážny počin. Ale v kombinácii s vhodným oblečením môžu vykúzliť dokonalý finálny efekt. Zamerajte sa na detaily. Čarovné sú napríklad malé mašličky či volániky. K týmto podkolienkam sa nebojte zobrať aj lodičky alebo topánky na klíne.

Možno na prvý pohľad vyzývavo pôsobí krajkové prevedenie podkolienok, ale doplnené o pletené návleky nie sú ničím vulgárnym.

Je potrebné tiež upozorniť, že mnohí z nás (vrátane mňa) majú vďaka svojej výške miesto podkolienok skôr nadkolienky. Nezúfajte, stačí ich ohrnúť alebo zosunúť pod kolená a mnohokrát vyzerajú možno aj lepšie.

Zázraky sa dajú robiť i s obyčajnými vlnenými ** podkolienkami ** – inšpirujte sa!

Zdroj: www.polyvore.com , www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.