Zamávajte zime s Nila.cz

Zamávajte zime s Nila.cz

24. marca 2016,

Sponzorovanej odkazy:

Zima sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Aspoň podľa počasia tomu všetko nasvedčuje. Tešíte sa na jar? Potrpíte si na nevšedné bytové doplnky? Tak prečo neprivítat nadchádzajúce ročné obdobie s novým kúskom, ktorým skrášlite svoj ​​domov? S výrobkami z Nila.cz kúsok jari vyčarujete aj v tom najmenšom panelákovom byte. Je čas povedať: Zbohom zima!

Nila.cz prináša po zime veľa jarných noviniek. Môžete sa tešiť z ručňe vyrábaných fotoalbumov, semišových blokov, dosiek z prírodných materiálov, štýlových rámčekov a dokonca z maľovaného EZÚS, ktorý do skrinky určite schovávať nebudete. To všetko a oveľa viac na Nila.cz.

Nila.cz

Túto značku, ponúkajúcu tovar vyrobený za spravodlivých pracovných podmienok, biokozmetiku a FairTrade výrobky už poznáte z článku tu . A Nila poteší aj teraz.

Nkuku

Málo známu značku Nkuku, pomenovanú po dedine v Zambii, exkluzívne ponúka Nila.cz. Jedná sa o tovar dovezený z Anglicka. Nkuku to sú krásne rustikálne dekorácie – elegantné mosadzné rámčeky v niekoľkých rozmeroch, masívne prírodné krájacie dosky, albumu z recyklovaného bavlneného papiera alebo vintage záložky do kníh s motívom slona.

Pre deti

Aj to menej obľúbené jedlo vašich ratolestí zmizne z ich tanierov raz dva prostredníctvom hravého, farebného a ekologického riadu z bambusu. Jedlo sa stane zábavou.

Nezabudnuteľnú atmosféru na detskej oslave vykúzlite s girlandou z farebných plstených koliesok a papierových dekorácií vo farbách jari.

Tovar zakúpite online na webových stránkach predajcu či osobne v kamennej predajni v NILA store v Prahe, ulica Korunní 91, každý pracovný deň od 10:00 do 19:30 a v sobotu od 9:00 do 18:00.

Foto: Nila.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Iveta Holasová. Článok nájdete v kategórii módni návrhári, ostatné a zľavy a výpredaje oblečenia.