Bandeau plavky - sexy plavky bez ramienok

Bandeau plavky - sexy plavky bez ramienok

1. augusta 2010, bandeau plavky, plavky, letná sezóna 2010, Zappos.com, Asos.com, Topshop, bikiny, plavky bez ramienok, Victoria's Secret, plavky 2010, dámske plavky

Sponzorovanej odkazy:

Letná sezóna 2010 je v plnom prúde a s ňou aj plavková mánia. Modelov plaviek nie je nikdy dosť a vždy je dobré mať ich v zásobe hneď niekoľko. Dnes sa pozrieme na ďalší strih plaviek, ktorý by sa Vám mohol hodiť viac než dosť. Jedná o bikiny, ale nie len tak hocijaké. Pod názvom bandeau plavky si možno nepredstavíte nič. Avšak označenie plavky bez ramienok Vám napovie takmer všetko. Áno bandeau plavky sú druhom bikín, ktoré si nemusíte pracne viazať okolo krku, pretože jednoducho ramienka nemajú.
Ak sa vám nepáči, že máte opálené ramienka od plaviek, s modelom plaviek bandeau sa vám toto stať nemôže. Ak ste sa opaľovali hore bez len preto, aby vám na hrudníku nezostali dve biele čiarky od plaviek, potom si bandeau plavky určite zamilujete. Dnes si predstavíme práve tento model plaviek. Predstavíme si bandeau plavky online butikov ASOS.com a ZAPPOS.com, tradične nahliadneme do obľúbeného anglického butiku Topshop a nevynecháme ani majstrovskú ukážku z tvorby americkej značky Victoria's Se­cret.

ZAPPOS.com

Spoločnosť ZAPPOS.com bola založená v roku 1999, spočiatku ako internetový butik pre obuv. Čoskoro sa však spoločnosť rozrástla a dnes ponúka celú škálu rôznych druhov dámskeho, pánskeho, detského, spoločenského i športového oblečenia. Medzi výberom ZAPPOS.com teda nájdeme aj modely bandeau plaviek. Ponuka tejto spoločnosti je pomerne obsiahla. Vybrať a inšpirovať sa môžete rôznymi strihmi, odlišnými motívmi a jedinečnými farbami plaviek bandeau. Spoločným znakom Zappos bandeau plaviek je ich pestrosť. Tá je však túto sezónu naozaj in, a tak ani inšpirovaná plavkami Zappos nešliapnete vedľa a budete naozaj štýlová.

ASOS.com

Druhým online butikom, ktorého výber si dnes predstavíme je spoločnosť ASOS.com. Pre pripomenutie, ide o jeden z najväčších online butikov vo Veľkej Británii a bol založený v júni 2000. Obsahuje cez 35 tisíc rôznych svetových a známych značiek, a tak si tu vyberú aj najnáročnejší.

Nájdeme tu jednofarebné modely bandeau plaviek, , modely vzorované, medzi ktorými nechýbajú trendy floristické modely a túto letnú sezónu 2010 toľko vyhľadávané a prezentované motívy. Pestrejšie modely sú túto letnú sezónu síce skutočne in, ale ak dávate prednosť jednofarebným kúskom, štýlové zostanete rovnako. Jednofarebné plavky môžete totiž navyše kombinovať s odlišnými farbami u dolných dielov plaviek.

Victoria's Secret

Americká populárna značka Victoria's Se­cret, ktorá tradične predstavuje moderné, sexy ženské a štýlové strihy, neporušila toto pravidlo ani u ponuky bandeau plaviek. Inšpirovať sa tu môžete tiež napríklad odlišnými kombináciami horných a dolných dielov plaviek. Bandeau plavky Victoria's Secret sú na zahryznutie a rovnako k zahryznutiu v nich budete vyzerať aj Vy.

Topshop

Posledná spoločnosti bude obľúbená anglická spoločnosť Topshop, ktorá svojim zákazníkom ponúka rovnako ako predchádzajúce spoločnosti nemenej štýlové a jedinečné bandeau plavky. Ktoré sa Vám páčia viac? Výrazné tyrkysové, bandeau plavky v prevedení moderného army štýlu alebo roztomilé ružovo-biele prúžkované bandeau plavky?

Nech si už vyberiete akékoľvek bandeau plavky, vyberajte tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne a krásne. Nám nezostáva než vám popriať plno pohodových slnečných dní, či už v Českej republike alebo niekde v zahraničí, pri mori, bazéne alebo jazera.

„Zdroj“: www.asos.com , www.topshop.com , www.victoriassecret.com , www.zappos.com , www.next.co.ukwww.calzedonia.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii plavky.