Roláky a svetre 2011 - odolní bojovníci proti zime

Roláky a svetre 2011 - odolní bojovníci proti zime

10. marca 2011,

Sponzorovanej odkazy:

V minulom roku sa veľkej obľube tešili svetre. Veľký návrat oslávili voľné strihy a v kombinácii s čižmami a opaskom vytvorili populárny look. Svetre, roláky či kardigany nezmiznú z predajných pultov ani tento rok. Trochu opomínané boli v posledných rokoch roláky, a preto im budeme venovať väčšiu pozornosť.

Najprv by sme sa mali rozhodnúť, na aké účely, je svetrík zakúpený. A to z toho dôvodu, že v ponuke sú rozviate tenké modely, ktoré vyzerajú veľmi efektne, ale nezahrejú. Do týchto chladných dní sa hodí už spomínaný rolák a pri ňom aj začneme.

Rolák je ideálny partner do každej zimy

Hovorí sa, že mladých hreje láska. Mnohých z nás však v posledných dňoch nezahreje nič. Aj keď slniečko nám postupne začína dopriavať teplejšie slnečné lúče, stále je pomerne veľká zima. Ideálnym partnerom do takého počasia je sveter – rolák. Pripravila som pre vás menšiu rolákovú inšpiráciu.

Čierny klasický rolák a jeho variácie:

Čierny rolák je naozaj vďačná vec v šatníku. Možno ho ľahko s čímkoľvek kombinovať a vytvárať tak nekonečné množstvo modelov. Navyše sa hodí takmer na všetky príležitosti. Túto zimu je priam ideálne oživiť rolák „krivák“ alebo ho doplniť kožušinovou vestičkou.

Rolák ako výrazný prvok outfitu:

Túto sezónu sa do popredia dostávajú najmä roláky s väčším voľným golierom. Vytvoria ležérny štýl a obmedzia nutnosť použitia ďalších doplnkov. Postupne sa tiež vracajú prúžky, ktorých vyvrcholenie nastane pravdepodobne v lete. A tak nie je od veci nachystať sa na „prúžkovú sezónu“ už v priebehu chladnejších dní.

Stále viac však ožívajú farby. Roláky nie sú výnimkou. Pre začiatky jari sa budú hodiť napríklad pastelové odtiene ružovej, modrej alebo žltej.

Koža a kožušinky sú všade, kam sa pozrieme. Budú sa opäť nosiť kožené sukne i nohavice a kožušinky budú pravdepodobne budúcu zimu jedným z hitov. Preto sú svetríky zdobené kožušinkou veľmi aktuálne a zaiste ich využijete aj v budúcom roku. Navyše dodajú outfitu na celkovej elegantnosti.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.i-moda.cz , Brand X Pictures / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.