Tally Weijl kolekcia jar 2011 rozžiaria Váš šatník

Tally Weijl kolekcia jar 2011 rozžiaria Váš šatník

9. marca 2011, Tally Weijl, jarná, kolekcia, trendy na jar 2011, jar 2011, obchody, Praha

Sponzorovanej odkazy:

Švajčiarska značka Tally Weijl, založená v roku 1984 bývalými manželmi Tally Elfassin-Weijl a Beatom Grüringem. Keďže jar pomaly ale isto klope na dvere, prinášam vám jarnú kolekciu Tally Weijl na rok 2011, v ktorej nájdeme najrôznejšie módne kúsky.

Značka Tally Weijl sama seba opisuje slovami: sebavedomie, erotickosť, trend a zábava, čo proste dokonale sedí. Nakúpime u nich totiž oblečenie štýlové a v najrôznejších veselých farbách, ktoré pôsobia veľmi sexy, a preto si v ňom budeme pripadať sebavedomé.

V kolekciách Tally Weijl nikdy nechýbajú najnovšie trendy. V tej ** jarnej ** ich môžeme nájsť hneď niekoľko. Skúste napríklad šaty s leopardím vzorom, čo je naozaj horúci trend jari, alebo oblečenie s kvetovanou potlačou, ktorá sa na jar hodí viac než čokoľvek iné. Skvele vyzerajú aj trendy džínsové šortky alebo kockovaná košeľa, ktorá sa hodí snáď ku všetkému.

V obchodoch Tally Weijl, ktoré majú mimochodom veľmi originálny a moderný dizajn, nenájdeme ale len oblečenie, ale i množstvo štýlových doplnkov. Z jarnej kolekcie určite stoja za zmienku nádherné a farebné kabelky najrôznejších veľkostí. Tým ale ponuka doplnkov určite nekončí, poobzerajte sa napríklad po opaskoch, náramkoch, náušniciach alebo aj topánkach, ktoré dokonale osviežia jarný outfit.

Ak ste zástankyňou mladistvého a sexy štýlu, rozhodne by vám jarná kolekcia Tally Weijl nemala uniknúť. Ponúka totiž množstvo trendy oblečenia, ktoré rozžiaria farbami váš šatník. A najrôznejšie potlače a farby k jari proste neodmysliteľne patria.

Zdroj: www.tally-weijl.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.