Štýlovo a športovo - prima kúsky od značky Sportisimo

Štýlovo a športovo - prima kúsky od značky Sportisimo

11. februára 2016, Sportisimo, športové odevy, lyžovanie, obuv, doplnky, zľava

Sponzorovanej odkazy:

Na horách sa konečne rozhýbali vleky, v chatách sa rozhoreli krby a víkendy lákajú objavovať krásy prírody všetkými spôsobmi. Možno sa vydáte lyžovať alebo dáte prednosť prechádzke zimným lesom. Či už sa rozhodnete pre akúkoľvek aktivitu, určite sa nevyhnete výberu vhodného oblečenia, obuvi a doplnkov. Dnes sa pozrieme do sveta značky Sportisimo, pretože práve tu nájdete všetko, čo môžete na svoje výpravy potrebovať.

Klimatex Freya zimné súpravaKlimatex Freya zimné súprava

Športové odevy pre každú príležitosť

Sportisimo ponúka široký sortiment nielen odevov a obuvi, ale aj doplnkov – vrátane športovej výživy alebo športového vybavenia. Ideálne spojenie funkčnosti a módnych aspektov vyrastá na jednej ploche a pod jednou strechou. Ak sa najprv chcete porozhliadnuť, čo predajne Sportissimo ponúkajú, navštívte internetový obchod www.sportisimo.cz .

Batoh Salmon TrailBatoh Salmon Trail

Obuv a doplnky Sportisimo

Začnime u športovej obuvi. Veľkou výhodou predajní Sportisimo je najmä veľký výber športového oblečenia a obuvi. V ponuke je voľnočasová obuv, zimná obuv, ale aj špeciálna obuv určená pre daný šport – napríklad tu nájdete bežecké a trekové topánky alebo topánky určené pre fitness.

Topánky na bežky FischerTopánky na bežky Fischer

Prezrite si voľnočasovú obuv. Sportisimo vo svojom sortimente ponúka obuv značky Converse alebo tenisky Nike a Adidas.

Tenisky ConverseTenisky Converse

Bežecké a zjazdové lyžovanie

Lyžiarska sezóna naberá na obrátkach a mnohí sa na ňu tešia celý rok. Lyžiarske vybavenie patrí medzi obľúbené vianočné darčeky. Na druhú stranu sa radi porozhliadneme aj v povianočných výpredajoch. Využime aktuálnych zľavových ponúk, ktoré nie sú výnimkou ani v predajniach Sportisimo.

Tipy zo zliav Sportisimo

Z doplnkov vyberám lyžiarsku prilbu Scott vyrobenú z patentovaného materiálu D3O využívajúcu vlastností tzv. inteligentných molekúl. Spája moderný dizajn s dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Poteší vás iste tiež aktuálne priaznivá cena 99,90 eur z pôvodných 169, 90 eur.

helma Scotthelma Scott

Z pánskeho sortimentu ma zaujala zimná bunda HEAD RGBK ACE JACKET, ktorá je vhodná aj do veľmi nízkych teplôt vďaka špeciálnej membráne a kvalitnému materiálu. Využijete ju tiež na snowboard alebo freeride.

Pánska bunda HeadPánska bunda Head

Zdroj foto: Sportisimo.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina Bečková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, ostatné, pánske oblečenie, topánky, obuv a zľavy a výpredaje oblečenia.