So zatepleným oblečením vás zima neohrozí / Zateplené oblečenie

So zatepleným oblečením vás zima neohrozí / Zateplené oblečenie

7. marca 2011,

Sponzorovanej odkazy:

Len v záchveve jari sa všetci chceme vzdať typicky zimných kúskov oblečenia, ako sú bundy, kabáty, čižmy alebo hrubé svetre. Počasie ale nemôžme podceniť, a ak ortuť teplomeru znovu klesne pod nulu, skôr alebo neskôr ich rovnako znova vytiahneme. Jediným riešením bude kompromis-zimné oblečenie odhodím a nahradíme ho jarným, zároveň si ale vyberieme také kúsky, ktoré nás skutočne zahrejú.

Gumáky do vody aj do snehu

Gumáky už pekne dlhú dobu nepatria len medzi súčasti ženského pracovného oblečenia, dostali nový dizajn, a môžu sa nosiť kamkoľvek. Vyhrali sa s nimi aj návrhári značiek, pred ktorými sa vo svete módy klaniame, a my si tak môžeme kúpiť aj tie najluxusnejšie kúsky z dielní napr Gucci alebo Louis Vuitton.

Je dokázané, že ak nechcete preležať pár dní plných nudy pod perinou s teplomerom, musíte si v teple udržiavať predovšetkým chodidlá. Práve preto na jar siahnite po tých zateplených s kožušinkou, ktorá všetko spĺňa, a v ktorých vám mokrá ponožka nehrozí. Navyše si vaša noha bude pripadať ako v bavlnke a prsty už vám nikdy nebudú primŕzať k sebe. Do svojich obľúbených gumákov si ale zateplenú vložku môžete aj dokúpiť a dosiahnete rovnaký efekt. Kúpiť si ju môžete v akomkoľvek obchode s obuvou alebo aj v obchode s pracovným oblečením, kde spravidla nájdete veľký výber.

Čižmy sú k jarnému noseniu priamo stvorené. Sneh a špina po ňom sa z ulíc upratuje so značným oneskorením, ak si preto nechcete zničiť všetky páry topánok, ktoré vlastníte, siahnite práve po nich. Všetky nečistoty možno ľahko zotrieť a vy budete druhý deň zase žiariť.

Kombinujte ich podľa vašej vôle, podľa zvolenej farby a tvaru môžete byť roztomilá, veselá alebo sexy.

Aj džínsy môžu zahriať

Dnes sa na pultoch obchodov bežne stretávame s ich rôznymi podobami, či už viac, či menej štýlovými a vkusnými. Prekvapením preto nebude ani vyšší level medzi obyčajnými – zateplenými džínsami, ktoré sa väčšinou spájajú s oblečením pre drobca. Prečo si ale nedopriať rovnaký komfort?

Obzvlášť sa vám môžu hodiť, ak sa vám nechce v treskúcich mrazoch obliekať pod nohavice niekoľko párov pančúch, bez ktorých by ste istoiste zmrzli. Ich výhodou je to, že nemusíte byť zbytočne za medvedíka a pridávať si pár centimetrov naviac, podšívka sa u týchto džínsov stala minimálna.

Kúpiť si ich môžete napríklad na stránkach Asos.com alebo Next.co.uk

Bunda podľa vašej voľby

Bundy na prechod medzi zimou a jarou bez zateplenia snáď ani nenájdete. Krásne teplá fleecová alebo aj umelá polyesterová podšívka z každej robí luxusný kúsok. Túto sezónu môžete skúsiť lesklú prešívanú alebo aj koženú leteckú s ovčou kožušinkou. Zvoliť tiež môžete stálicu medzi bundami – čisto koženú. Ak ju ešte náhodou vo svojom šatníku nemáte, rýchlo pre ňu, poslúži vám ešte pekne dlho.

zdroj: polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a topánky, obuv.