Výpredaj zimných búnd a oblečenia beží

Výpredaj zimných búnd a oblečenia beží

6. januára 2016, zľavy, výpredaje, zima 2015, pánske zimné bundy, dámske zimné bundy, zimné bundy a kabáty, trenčkoty, Pull & Bear, Tally Weijl, Orsay, Zara, parka, kožúšok, pánske kabáty, dlhé kabáty, prešívané bundy, páperové bundy

Sponzorovanej odkazy:

Po-vianočné výpredaje sú v plnom prúde a je rozhodne na čase vziať ich útokom. Zima už sa nám pomaly ale iste tiež prebúdza, preto je najlepší čas na to, zaujímať sa o zimné bundy a kabáty v zľave. Zimné bundy s 40%, 50% alebo dokonca 70% zľavou sa rozhodne oplatia. Na nič nečakajte a hurá na nákupy!

Výpredaj všade okolo

Výpredaje zimných búnd začali už niekoľko málo dní po Vianociach. Teraz na vás zaiste ešte niekoľko kúskov zostáva. A do akých obchodov svojou trasu nasmerovať? Dalo by sa povedať, že, nech pôjdete kamkoľvek, nikdy nešliapnete vedľa. Ohromnými nápisy SALE sa to vo výkladných skriniach len tak hemží. Takže už je len na vás, akému obchodu dávate vy prednosť. Či to bude vyložene dámsky Orsay, Mohit či Lindex, mladistvá móda značiek Tally Weijl, Pull & Bear alebo Bershka, univerzálna Zara, H & M, Reserved, Mango či hŕba ďalších. Všade sú výpredaje!

Dámske zimné bundy a kabáty vo výpredaji

Dámy si budú môcť v sekcii dámska zimná bunda – výpredaj zaobstarať naozaj krásne kúsky. A ten výber! Preferujete krátke a dlhšie perové bundy s kapucňou alebo kožúšky z umelej kožušiny či prešívané bundy s cvočkami? V ponuke sú aj trendy trenčkoty bez zapínania s opaskom a in kabáty z buklé s golierom. Zaiste si dámy tohtoročné po-vianočné zľavy nenechajte ujsť. Čaká toho na vás očividne veľa.

Zľavy pánskych zimných búnd a kabátov

Pánske zimné bundy zľavy tiež neminú! Pre tých mladších sú tu na ukážku zľavnené bundy od Pull & Bear a pre vyzretejších starších mužov zase pre porovnanie zimné bundy od Zary. Zľavy na týchto pánskych zimných bundách sa pohybujú okolo 50%, ale aj to je podľa môjho názoru skvelé. Bundy za polovičnú cenu sa zaiste oplatia. A výber je, rovnako ako u dámskeho sortimentu, tiež dosť široký. Páni môžu voliť medzi rovno strihanými trenčkotmi alebo ponuky parky s vreckami, dlhšieho kabátu, prešívanej bundy, vetrovky s kapucňou, kabátu s podšívkou z umelej kožušiny a mnohých ďalších trendy kúskov. Určite si z tohto opisu najrôznejších strihov pánskych zimných búnd vyberiete.

Foto: Orsay, Tally Weijl, Pull & Bear, Zara

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika Fajkusová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.