Vkusné a zároveň užitočné dámske hodinky

Vkusné a zároveň užitočné dámske hodinky

3. decembra 2015, dámske hodinky, Michael Kors, Wayfarer, Puma, Adidas, Breitling, Casio, Citizen, DKNY, Geneva, Guess, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Esprit, Miss Sixty, Nemesis, Ginny Rossi, dámske hodinky lacno, dámske hodinky veľký ciferník, darček pre partnerku, darček pre mamičku, darček pre priateľku

Sponzorovanej odkazy:

Hodinky dámske majú dvojitú tvár. Buďto ich môžeme pojať ako perfektného poradcu, podľa ktorého sa v každej situácii dozvieme, koľko je hodín alebo aj ako vkusný módny doplnok, kedy nám vôbec nezáleží na ich primárnej úlohe ukazovať čas. Môžu dokonca nastavovať obe líca, ak sa bez ich pomoci nezaobídete a ešte ku všetkému ich vyberáte podľa toho, ako sa budú následne vynímať vo vašom celkovom outfite.

Casio

Casio

Geneva

Geneva

DKNY

DKNY

Dámske hodinky môžeme zakúpiť u špecializovaných predajcov šperkov, elektroniky ale aj módy. Medzi najpreferovanejšie značky hodiniek patrí Casio, DKNY, Guess, Citizen, Calvin Klein, Michael Kors, Tommy Hilfiger a mnohé ďalšie. Každá z týchto značiek kladie na sortiment dámskych hodiniek iné predpoklady a ich vkus je dosť individuálny. Podľa toho mnohí odborníci od seba rozoznajú originálne hodinky značky DKNY a Michael Kors nielen podľa loga značky hodiniek. Guess

Guess

Citizen

Citizen

DKNY

DKNY

Mnohí hovoria, že sa podľa hodiniek pozná, do akej "spoločenskej vrsty " dotyčný človek patrí. To isté som však počula i o topánkach, autách, šperkoch či písacích perách. Je ale fakt, že napríklad diamantové hodinky značky Breitling si nemôže dovoliť úplne každý. Reklamu tejto značke robí napríklad slovenský rapper Rytmus, ktorý sa hodinkami za milión rád chváli.

Calvin Klein

Calvin Klein

Guess

Guess

Zohnať sa ale dajú i dámske hodinky lacno. Do tisíca korún sa dajú kúpiť napríklad dámske hodinky Esprit, adidas, Nemesis, Geneva, Wayfarer, Miss Sixty, Casio, Ginny Rossi, Puma a množstvo ďalších od tej istej kvalitnej značky.

Geneva

Geneva

Casio

Casio

V posledných rokoch sa veľkej popularite tešia dámske hodinky s veľkým ciferníkom. Maličkým a nenápadným módnym doplnkom už dávno odzvonilo a je potreba svetu ukázať, že sa nebojíte maximalizmu. "Dámske hodinky veľký ciferník ", ako ich môžeme pracovne nazývať, majú mnoho výhod. Nielenže sa vďaka ich veľkosti lepšie orientujete v čase, ale tiež upútajú väčšiu pozornosť. Dá sa na nich oveľa viac vyhrať a nie je treba sa báť toho, že by snáď pôsobili nejako lacno. Mnohé z popredných značiek na svojich hodinkách predvádzajú, že aj veľký ciferník môže byť elegantný.

Michael Kors

Michael Kors

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger

Zdroje: Casio, Citizen, DKNY, Geneva, Guess, Calvin Klein, Michael Kors, Tommy Hilfiger

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.