Trendy čižmy jeseň / zima 2015

Trendy čižmy jeseň / zima 2015

16. novembra 2015, kožené topánky, čižmy, dámska obuv, Deichmann, CCC, Humanic, semišové čižmy, nízke čižmy, vysoké čižmy, čižmy nad kolená, trendy, jeseň / zima 2015, jesenné topánky, zimné topánky, teplé topánky, topánky na podpätku, semiš, koža, lasocka

Sponzorovanej odkazy:

Tento rok máme naozaj veľmi vydarenú „chladnú“ sezónu, kedy nám teploty v polovici novembra dosahujú až pätnástich stupňov. Vonku môžeme teda pokojne behať v teniskách či balerínkach, ale obuvnícke značky sú aj tak pripravené so svojou ponukou trendy čižiem na jeseň a zimu 2015. Jesenné čižmy možno aktuálne nosiť skoro z rána či večer, kedy už slniečko zachádza a nehreje. Ešte lepším ťahom pre dnešné teplé dni sú jesenné členkové čižmy, ktoré hrejú o niečo menej.

Čižmy sa v trendoch príliš nemenia, aj keď v aktuálnej jesennej a nadchádzajúcej zimnej sezóne budú najväčším hitom čižmy nad kolená. Možno si hovoríte, že tieto čižmy vyzerajú lacno a hodia sa pre úplne iný typ žien, ale nesúďte skôr, kým nevyskúšate. Tieto trendy kúsky z vás dokážu urobiť dámu a verte mi, že vám dodajú sebavedomie. Vo svojich obchodoch je ponúkajú známe značky ako CCC či Humanic.

Ak si na čižmy nad kolená netrúfate, môžete zvoliť klasické vysoké čižmy. Tieto modely dosahujú výšky pod kolená či o trošku nižšie a možno ich dostať v rôznom materiálovom prevedení, na podpätku či bez, s prackami alebo inými ozdobami, a tak ďalej. Vysoké čižmy sú najpopulárnejšou jesennou a zimnou obuvou. V obchodoch po nich siahne väčšina žien.

U topánok hrá veľmi často veľkú úlohu materiálové prevedenie. Obuv je často používaná a prichádza do styku s radom nečistôt. Dbá sa preto na kvalitu jej spracovania a následnú údržbu. Radi sa nechávame obklopovať kožou. Kožené topánky však nepatria medzi tie najlacnejšie a starostlivosť o ne si vyžaduje kúpu špeciálnych prostriedkov. Investícia sa nám však po niekoľko nosení veľmi oplatí. Kožené čižmy za priaznivé ceny je možné napríklad kúpiť v obchodoch CCC, ktorá má vo svojom sortimente produkty značky lasocka.

Často narazíme aj na semišové čižmy, ktoré sú veľmi populárne a pekné. Ak sa však rozhodneme pre ich kúpu, musíme si dopredu rozmyslieť, do akého počasia v nich vyjdeme von. Tomuto materiálu totiž nesvedčí dážď, blato a všeobecne vlhko. Na starostlivosť o semiš existuje tiež celý rad prostriedkov, ale najlepšou voľbou je, keď semiš nepriaznivým podmienkam vôbec nevystavíte. Veľmi pekné kúsky semišových a gumových čižiem predstavuje vo svojej terajšej kolekcii treba značka Deichmann.

Zdroje: CCC, Deichmann

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.