Lacné športové oblečenie pre dámy aj pánov!

Lacné športové oblečenie pre dámy aj pánov!

28. novembra 2015, dámske športové oblečenie, pánske športové oblečenie, lacné športové oblečenie, športové oblečenie lacno, značkové športové oblečenie, H & M, Marks & Spencer, F & F, Lindex, Nike, Adidas, Active, športová podprsenka, športové legíny, oblečenie na jógu, bezešvové oblečenie, štýlové športové oblečenie, trendy športové oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Cvičenie a všeobecne šport sa stali v poslednej dobe veľmi populárnou záležitosťou. Fitnes a jeho odnože sú aktuálne niečo ako spoločenský trend. Ak dnes niekto nechodí do „fitka“ je v kolektíve úplným outsiderom. Preto si muži kupujú permanentky do posilňovne, aby si aspoň raz v týždni precvičili bicepsy a ženy navštevujú lekcie bodystylingu, power jogy, fitboxu a podobne.

Ešte dôležitejším, než len to, že sa dokážete pred ostatnými chváliť, koľko ste včera zdvihli na bench či koľko ste spálili kalórií u zumby, je váš športový outfit. V aktuálnom čase idú cvičebné úbory na dračku, a preto sa ich predajom zaoberajú už aj módne značky, u ktorých neboli nikdy prioritné. Ak chcete vedieť, kde zoženiete športové oblečenie lacno, čítajte ďalej!

Anglická módna značka F&F si dokonca zaviedla svoju vlastnú sekciu športového oblečenia, ktorú nazvala ako inak než F&F Active. Jedná sa o kolekciu športového, vysoko kvalitného a trendy oblečenia, ktoré je určené pre všetky športové aktivity nehľadiac na úroveň a záťaž. Najnovšia ponuka sa nesie v rytme disco fitness. V tomto oblečení si môžete vyraziť na párty a sústrediť sa len a len na tanec alebo na hodinu spinningu, ktoré sú poväčšinou sprevádzané naozaj hlasnou hudbou či na trampolínky, ktoré sú zázračné na formovanie svalov a ešte ku všetkému vyvolávajú príjemné pocity a optimistickú náladu.

F&F má pripravené aj pánske športové oblečenie. Víťazom medzi nohavicami do posilňovne aj pre chvíle relaxácie sú bez debát voľné pohodlné nohavice s manžetami od F&F. Pochmúrne jesenné počasie môžete prejasniť nebesky modrým topom, ktorý je vďaka reflexným prúžkom a všitým návlekom ideálnym spoločníkom pre vonkajšie aktivity. Kraťasy zložené z dvoch vrstiev (vnútorná tesná a vonkajšia voľná), zmierňujú trenie a skvele absorbujú pot. Hodia sa na beh, jógu, box alebo kruhový tréning.

Vzdorovať nepriaznivým podmienkam môžete v horskom oblečení z rady F&F Active. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby obstáli aj v tých najdrsnejších podmienkach, preto môže v tomto prípade dostupná módna značka konkurovať drahším špecializovaným športovým značkám.

Kútik so športovým oblečením nájdete aj v kamenných obchodoch značky H&M. Z tohto sortimentu sa môžu tešiť iba ženy, pre ktoré má značka pripravené športové legíny, podprsenky, tielka, bezšvové tričká, flísové bundy, topy, trojštvrťové nohavice, mikiny s kapucňou, nízke ponožky, bavlnené čelenky, bežecké rukavice a veľa ďalšieho!

Kolekciu nazvanú Športy Fashion má značka Lindex. Tu sa budeme zase sústrediť len na ženy. Lindex ponúka štýlové dámske športové oblečenie, ktoré je funkčné a má cit pre detail (zvieracie, geometrické a abstraktné vzory). Špeciálne odvetvie je venované športovým podprsenkám, ktoré sa hodia ako pre hodinu jógy, tak aj pre behy na dlhú trať.

Medzi dostupné značky možno zaradiť aj anglickú odevnú firmu Marks & Spencer, ktorá dnes predáva snáď úplne všetko od jedla, cez kozmetiku až po oblečenie, tak prečo by nemohla mať vo svojom repertoári i športové kúsky. A teda že má! Dámy aj páni sa môžu tešiť na dostatočný výber kvalitného a vkusného športového oblečenia. A ešte ku všetkému táto značka predáva aj niekoľko modelov náramkov Fitbit, s ktorými môžete dokonale monitorovať svoj každodenný tréning.

Zdroje: adidas, F & F, H & M, Lindex, Marks & Spencer, Nike

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.