V novej kolekcii s.Oliver nájdeme inšpiráciu severskou prírodou i pop-artom!

V novej kolekcii s.Oliver nájdeme inšpiráciu severskou prírodou i pop-artom!

16. októbra 2015, s.Oliver, jesenná kolekcia s.Oliver, s.Oliver lookbook, jeseň 2015

Sponzorovanej odkazy:

Inšpiráciu pre tvorbu novej dámskej kolekcie s.Oliver pre jeseň a zimu 2015 hľadali návrhári na mnohých miestach. Do kolekcie zaradili prvky pop artu a street štýlu, niektoré kúsky sú zase tvorené po vzore krásnej severskej prírody, iné vzhliadajú k móde šesťdesiatych rokov či military štýlu. Cieľom skrátka bolo osloviť veľké množstvo žien a štýlovo ich obliecť do novej sezóny.

Casual rad s.Oliver

V tradičnej casual rade značky s.Oliver sa stretáva ženskosť a elegancia so športovým štýlom. Z materiálov tu vynikajú vlna a pletenina, ktoré tvoria svetre, vesty a pončá v mnohých rôznorodých prevedeniach – 3D i oversize vzhľade, so stromčekovým vzorom, prešívaním i s kožušinovými detailmi. Pre docielenie kontrastu je tu skombinovaný kamufláž vzor s jemnými a ženskými prvkami. Tento rad myslí aj na plesové obdobie, do ktorého vás oblečie do malých čiernych šiat.

Nepostrádateľný denim

Rad s.Oliver Denim je inšpirovaný urban štýlom a tento rok si našlo tri hlavné prvky inšpirácie. Najprv vidíme uvoľnený štýl plný športových i tradičných prvkov, ktorý využíva grafické potlače inšpirované street artom a hudbou. Ďalej môžeme so značkou s.Oliver poznávať drsný arktický život aj moderný internetový svet. V kolekcii sa prepájajú predovšetkým inovatívne materiály a vzhľady. Časť kolekcie sa potom nechala inšpirovať dandy štýlom prepájajúcim módne ženské aj pánske prvky.

Premium Woman

Rad Premium Woman stavia na jemnú eleganciu a ženskosť, ktorú podčiarkujú vysoko kvalitné materiály a moderný vzhľad. V novej sezóne sa venuje čistým tvarom a kontrastným materiálom, kedy sa jemné látky stretávajú s hrubšími a širokými strihmi. Tento rad prináša späť napríklad nohavicové sukne, zo siluet si tú svoje miesto našli predovšetkým vysoké pásy. Upravenú a elegantnú módu tejto rady reprezentujú napríklad nohavice s úzkym pásom a širokými nohavicami v štýle Marlene Dietrich. Medzi vrchnými odevmi tu nájdeme pončá, peleríny, blejzre i oversize kabáty v praktických a štýlových strihoch perfektných pre novú sezónu. Zaobstarať akýkoľvek kúsok si môžete v predajniach s.Oliver.

Foto: TZ s.Oliver

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.