Nosiť sieťované pančuchy je umenie

Nosiť sieťované pančuchy je umenie

3. marca 2011, sieťované pančuchy, Kabaret

Sponzorovanej odkazy:

Predtým nosili sieťované pančuchy len kabaretné tanečnice a „ľahké dievčatá“, preto sa tiež pančuchám hovorilo „bordelky“. Spoločnosť tento výrazný a kontroverzný doplnok nechcela dlhú dobu prijať. Dnes ich už môžete bežne vidieť v televízii alebo v časopisoch. A ak si ich oblečiete na party, vyvoláte vždy neuveriteľný rozruch, hlavne u mužov. Čo sa dá robiť, punc necudnosti im holt nikto nevezme a do vyššej spoločnosti asi budú mať dvere navždy zatvorené. Ale kto vie.

Ako nosiť sieťované pančuchy

Mnoho žien sa bojí nosiť sieťované pančuchy, aby nevyzerali príliš nemorálne. Ako ich teda začleniť do slušného oblečenia a pridať dotyk štýlu a vkusu?

Oko a farba

Vyberte si vhodnú farbu! Sieťované pančuchy v jasných farbách pôsobia ako časť Halloween kostýmu. Zvoľte teda radšej tmavé farby a neutrálne odtiene ako je hnedá a čierna. Veľmi dôležitá je aj správna sieťovina, teda veľkosť otvorov. Väčšie otvory sú na denné nosenie nevhodné a navyše robia zo silnejších nôh „kolky“. Skrátka, ak zvolíte správnu sieťovinu, môžete svoje nôžky dokonca aj zoštíhliť.

Sieťované silonky a oblečenie

Ale najviac vás asi zaujíma, aké oblečenie je to pravé. Čo sa sukne týka, voľte dĺžku nad kolená. Sieťované pančuchy a krátke sukne vysielajú zlý signál o vašom vkuse. Čierne sieťované pančuchy a čierna sukňa alebo nohavice pôsobia elegantne. Celkový vzhľad dokončite topánkami s uzavretou špičkou a miernym podpätkom. Pozor – kombinovať sieťovinu s potlačou je prehnané! Ale čo nikdy neobliekajte k sieťovaným pančuchám, sú kožené alebo džínsové minisukne, lodičky s voľnou špičkou a ak máte na nechtoch červený lak, radšej ich prelakujte.

Mne sa najviac páčia sieťované pančucháče s jemným kvetinovým vzorom, dodajú celkovému vzhľadu určitý šmrnc. A aj keď by sa sieťovanie nemalo kombinovať s potlačou, určite by podobné kvety na tope pôsobili v tejto kombinácii sviežo.

Ak sa v nich budete cítiť dobre, môžete si byť istá, že všetky pohľady, ktoré vás stretnú, budú buď obdivné alebo závistlivé. Do tohto extravagantného trendu si totiž len tak niekto netrúfne. A hlavne, nie každý vie, ako ich nosiť. Ale vy už viete.

Zdroj: www.astratex.cz , www.polyvore.com , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.