Už sú opäť tu! - Legíny k šatám

Už sú opäť tu! - Legíny k šatám

13. septembra 2010, legíny k šatám, legíny, farebné legíny, bavlnené legíny, legíny s čipkou, legíny z umelých vlákien, 3 / 4 legíny, prúžkované legíny

Sponzorovanej odkazy:

Nachádzate ich vo všetkých obchodoch? Vidíte ich na všetkých figurínach vo výkladných skriniach? Áno, už sú zase tu! Legíny k šatám. Tento rok sa s nimi naozaj roztrhlo vrece. Môžete si vybrať čierne, modré, fialové alebo prúžkované, s bodkami či s krajkou. Takže sa v obchode aspoň na chvíľu zdržte a už si konečne vyberte!

Legíny k šatám sú veľmi praktické. Budú sa vám hodiť takmer ku všetkému. Legíny vám pristanú, aj keď si k nim vezmete sukňu, kraťasy, dlhé blúzky alebo módne tuniky. Rozhodne nebude vadiť keď si legíny oblečiete len tak samotné potrebné k trendy vzľadu.

Legíny sa vyrábajú z elastického materiálu. Perfektne obopínajú vašu postavu a sú nadmieru pohodlné. Celkom určite to ale neznamená, že by ste sa mali legín báť. Legínám v žiadnom prípade nevadí, že nemáte vyrobenú postavu presne pre nich. Ak ale máte aj napriek tomu zábrany, vyskúšajte napríklad práve čierne alebo prúžkované legíny, ktoré vaše nohy zaručene opticky zoštíhlia a vy sa budete môcť cítiť dobre.

Legíny s čipkou

Sexy legíny s čipkou sa vám budú skvele hodiť k šatám do spoločnosti aj k letným šatám na prechádzky s priateľmi. Legíny zakončené krajočkami sú veľmi decentné a stopercentne zaujmú na prvý pohľad. Častokrát sú doplnené štrasovými kamienkami alebo mašličkami. Legíny sa vyrábajú akékoľvek dlhé. Najčastejšie sú ¾ legíny ale dĺžku si samozrejme môžete zvoliť sami. Taktiež je to aj s farbou. Legíny s čipkou sú väčšinou vyrábané v decentnejších farbách, bielej alebo čiernej. Tí, čo majú radi odvážnejšie farby, si však na svoje prídu tiež.

Farebné legíny

Spomeňte si na veselé osemdesiatky s farebnými legínami. Nebojte sa zariskovať a skočte do nich po hlave. Čím pestrejšie farby zvolíte, tým sa váš deň stane radostnějším. Pestrá je aj ponuka materiálov. Najpohodlnejšie sú samozrejme bavlnené legíny, ale dnes sa stávajú čím ďalej tým obľúbenejšie legíny z umelých vlákien. Farebné legíny sú často spestrené rôznymi vzormi, ktorými sú bodky, pruhy, kvetinky alebo srdiečka. Ak patríte ku statočnejším, môžete skúsiť aj legíny, ktoré majú každú nohavicu inú, a to už si budete môcť pripadať, ako ľudia žijúci vo vrcholnom stredoveku.

Zdroj: www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.