Prvá ochutnávka z jesennej kolekcie Tally Weijl - Lookbook Here We Go!

Prvá ochutnávka z jesennej kolekcie Tally Weijl - Lookbook Here We Go!

11. augusta 2015, Tally Weijl, jeseň 2015, Here We Go, strapce, India, orient, náramky, šperky, trendy, jesenné kolekcie, klobúk, florálne motívy, vzory, crop top, cardigan

Sponzorovanej odkazy:

Tento rok sa letu naozaj darí! V tomto teple je trochu scestné myslieť na nadchádzajúcu jesennú sezónu, ale mladistvá značka Tally Weijl už vo svojich kamenných obchodoch vykladá na pulty prvú ochutnávku z jej najnovšej jesennej kolekcie. Kúsky z po-sezónnych zliav už sú takmer vypredané a vy teda môžete čerpať energiu z úplne nového oblečenia, módnych doplnkov, šperkov a obuvi.

Jeseň niekedy býva celkom teplá, a preto sa nemusíte obávať toho, že tu pôjde len o bundy, saká, nohavice a iné. Veľkou výhodou je, že niektoré kúsky z kolekcie jeseň /zima 2015 od Tally Weijl môžete teraz zakúpiť a rovno obliecť. Netreba čakať do jesene. Smiete byť napred s budúcimi trendmi!

A čo konkrétneho si značka Tally Weijl pre svoje zákazníčky pripravila? Očakávajte trochu exotiky. Je na mieste, že celý lookbook Here We Go je ladený do pávieho motívu. Podoba páva symbolizuje prepych a pýchu. V trendy kúskoch od Tally Weijl budete mať právo na to mať nos trošičku nahor. Páv je taktiež národným vtákom Indie, ktorá je jeho domovinou. Aj v tomto prípade nájdete v lookbooku súvislosť. Orientálnymi motívmi a vzorovaním sa to tu len tak hemží.

Tally Weijl vzala útokom jeden z často zanedbávaných módnych doplnkov, ktorým je klobúk. Ženy si často neuvedomujú, koľko krásy dokáže klobúk celému outfitu dodať, a ako v ňom môžu byť nádherné.

Orient na nás dýchne ešte skrz šperky. Nová kolekcia je ich plná. Masívne náramky, ktorých nebude na škodu, ani keď si ich nasadím dvadsať na jednu ruku. Zlatisté, korálkové a či jednoduché so šnúrkami. Indické dievčatá sa vyznačujú tým, že ich predlaktia nie je takmer vidieť. Nechajte sa inšpirovať spolu s Tally Weijl. Veľmi šik šperk bude aj retiazková čelenka do vlasov, ktorá z vás razom vykúzlia indickú princeznú.

Pretrvávajúcim trendom budú strapce, ktoré značka Tally Weijl predvádza napríklad na crop topu, Cardigane či tope s kvetinovým motívom. Strapce nikdy neomrzia. Sú hravé, nápadné a nevšedné. S jesennou kolekciou 2015 od Tally Weijl sa rozhodne nudiť nebudeme.

Foto: Tally Weijl

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, šperky a hodinky a značky a značkové oblečenie.