Kolekcia UNIQUE značky Topshop na sezónu jar / leto 2015

Kolekcia UNIQUE značky Topshop na sezónu jar / leto 2015

8. júla 2015, potlače, geometrické vzory, cyklistické dresy, UNIQUE, trendy jar 2015, trendy leto 2015, jar / leto 2015, jarné kolekcie, letná kolekcia, Topshop, camouflage, kvetinové vzory, športové oblečenie, pletené vesty, dámske oblečenie, vysoké podpätky, páskové sandále, námornícky štýl, prúžky, trendy, dámske šaty

Sponzorovanej odkazy:

Radím vám, držte si klobúky! Módna značka Topshop sa s vami totiž v kolekcii pre sezónu jar / leto 2015 vôbec maznať nebude. Pôjdeme pekne rýchlo, z kopca a ešte ku všetkému s rozbitými brzdami. Kolekcia nesie názov UNIQUE, čo ju úplne presne vystihuje. Jedinečná, unikátna, typická, príznačná – tak to ona skutočne je! Odvážne cyklistické dresy, camouflage kvetinové motívy, cool športové oblečenie, námornícky štýl a vysoké podpätky. Že si to neviete predstaviť? Poďme sa na to pozrieť.

Jedna zo sekcií dámskej kolekcie jar / leto 2015 od značky Topshop sa snaží nájsť inšpiráciu v pohybe veledromu, čo je oválna dráha pre dráhovú cyklistiku. Rýchlosti dosiahnuté najlepšími pretekármi na tejto dráhe sú až nepredstaviteľné. V najrýchlejšej dráhovej disciplíne to je jazda nad 70 km / h. Topshop sa pokúša celé toto dianie v nevšedných módnych kúskoch, ktoré pripomínajú cyklistické dresy. Tóny červenej, prúžky a geometrie. Vedľa toho tu sú minišaty a pletené vesty.

V tejto sezóne poletia topánky veľmi vysoko. Neznamená to však, že by sme ich mali vyhodiť nad svoje hlavy ako lúpežníci svoje polená v rozprávke Mrázik. Myslím tým, že tento rok sa budeme v kolekcii značky Topshop pohybovať na topánkach s vysokými podpätkami. A to všetko v námorníckom štýle, o ktorom som ani nevedela, že ho možno uplatniť na páskových sandáloch. Všetko sa točí okolo základných odtieňov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a usporiadavajú do podoby prúžkov. Čo vám mám hovoriť, radosť pozerať!

Topshop sa tiež snaží vniesť ženskosť do športovo ladených kúskov. Zaujímavé predstavenie zažijeme napríklad v kategórii dámskych šiat. Na jednu stranu dosť ležérne a na druhú zase veľmi elegantné. Je veľmi dôležité, ako sa na niektoré modely pozrieme a čo s nimi urobíme ďalej. Ako veľký im dáme priestor na vyjadrenie tej či onej zložky.

Kolekcia jar / leto 2015 značky Topshop poskytne aj niekoľko modelov nevšedných dámskych tričiek. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide skôr o pánsku kolekciu, ale nenechajte sa zmiasť. Tričká majú klasický strih, bez výrazného dekoltu, len s grafickými potlačami. Naozaj pohodový a nenútený štýl, ktorý niekedy nemusí byť na škodu. Naučme sa od našich mužských náprotivkov uvoľnenosti v rámci obliekania. Verím, že aj tak si zachováme svoju ženskú krásu, ktorú nemôže zatieniť žiadny outfit.

Zdroje: www.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.