Ozdobte hlavu baranicou / baranice H & M a Roxy

Ozdobte hlavu baranicou / baranice H & M a Roxy

9. februára 2011, Baranice, ušiankou, Roxy, H & M, zimné baranice, zimné čiapky, čiapky

Sponzorovanej odkazy:

Stavím sa, že ste rovnako ako ja, schovali do skrine všetky zimné veci, počnúc zimnou bundou a končiac zimnými topánkami. Lenže ak sa pozriete na predpoveď počasia, zistíte, že si s nami počasie len na chvíľu pohralo a na jar si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Takže nezostáva nič iné ako znovu vytiahnuť zimné bundy, válenky a chlpatú ušianku. Že ju nemáte? Tak si rýchlo jednu kúpte!

Slovo ušianka pochádza z ruského výrazu ушанка. Je to ruská kožušinová čiapka s klapkami na uši, ktoré môžu byť priviazané na vrchole čiapky alebo zviazané pod bradou, a tak sú chránené pred zimou ako uši, tak tvár a brada. Módny diktát sa zdvihnutým ušiam vyhýba, preto ich nechajte voľne visieť, rovnako ako vlasy nezväzujte a nechajte ich voľne rozpustené.


Ako nosiť ušianku

Páčia sa vám chlpaté baranice, ale neviete ako ich nosiť? Stačia vám tri veci – pletenina, kožušina a useň. Tak ideme na to.

Pletené minišaty so vzorom, kožená bunda a chlpaté rukavice.

Kožušinová vesta s opaskom.

Letecká bunda s veľkým kožušinovým golierom.

Etno tunika, kožušinová vesta, džínsy a vysoké topánky na podpätku.

Baranice Roxy

Pokiaľ je na vás celochlpatá baranice príliš, môžete zvoliť ušianku, ktorá je zvnútra chlpatá a zvonku pošitá látkou. Rovnako tak ako himalájske čiapky značky Roxy, je na vás, či si vyberiete kombináciu kožušiny s denimom alebo kožušiny s pleteninou. Obe sú veľmi pekné, len ak hľadáte baranicu k leteckej bunde, vyberte si tú, čo je zvonku pošitá látkou.

Baranice H & M

Prvá baranica, ktorá kombinuje kožušinu s pleteninou, sa bude výborne vynímať s pletenými minišatami s podobným vzorom a kožušinovou vestou v rovnakej farbe ako vnútro čiapky. Kožušinová baranica je naozaj nádherná a tmavo šedá farba sa dá výborne kombinovať napríklad s kožušinovou vestou vo svetlej farbe a tmavším melírom.

zdroje: www.polyvore.com, www.hm.com, www.amazon.co.uk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii doplnky.