Švédsky módny reťazec Lindex spúšťa v SR svoj internetový obchod

Švédsky módny reťazec Lindex spúšťa v SR svoj internetový obchod

4. marca 2011, Lindex, Lindex e-shop, Lindex e-shop SR, Lindex oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Spoločnosť Lindex začala 17. januára prevádzku medzinárodného online obchodu. Je v ňom možné nakupovať prostredníctvom internetu v Českej republike a ďalších 26 krajinách EÚ. Lindex je jednou z najväčších módnych spoločností v Škandinávii a ponúka inšpirujúce a cenovo prijateľnú módu pre ženy aj deti.

Na www.lindex.com možno nakupovať dámske aj detské kolekcie, doplnky a spodnú bielizeň. Internetový obchod, ktorý ponúka výsostne módne kusy rovnako ako bežnú konfekciu, je neustále doplňovaný o nové oblečenie. Nájdete tu aj rad noviniek pre tohtoročnú jar.

"Sme s týmto krokom veľmi spokojní. Značka Lindex sa stáva ešte viac medzinárodná ako doteraz, pretože svoj tovar umožňuje kúpiť na celom území EÚ. Naše módne kolekcie so škandinávskym dizajnom uspeli na medzinárodnom trhu a dostali sme na ne veľa otázok. Dnes máme skvelý internetový obchod, ktorý našu ponuku predstaví ešte väčšiemu množstvu žien, ktoré sa zaujímajú o módu v Českej republike a v ďalších krajinách EÚ, "hovorí Anders Dahlberg, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Lindex.

Lindex má v súčasnosti 400 predajní v 12 krajinách – v Škandinávii, Pobaltí, Rusku, v strednej Európe a na Blízkom východe. V posledných rokoch sa Lindex profiloval aj v oblasti dizajnérskych projektov. Počas jesene 2010 spoločnosť spolupracovala s presláveným návrhárom Narcisom Rodriguezom, ktorý pre ňu vytvoril exkluzívnu kolekciu „Pink Collection with Narciso Rodriguez“. Desať percent z predajnej ceny kolekcie venuje Lindex na boj proti rakovine prsníka. .

Nákupy realizované prostredníctvom internetu stabilne rastú a ženy sú práve skupinou, ktorá najčastejšie nakupuje online. Spoločnosť Lindex si všimla zvyšujúci sa záujem o svoje módne kolekcie v zahraničí, a preto chce umožniť nákup ľahko a rýchlo aj tam, kde nie je k dispozícii kamenná predajňa. V krajinách, kde Lindex už disponuje klasickými obchodmi, funguje e-shop ako doplnková služba. Ako jeden z mála módnych reťazcov sa Lindex snaží nakupovanie na internete čo najviac spríjemniť a ponúka bezplatné vyzdvihnutie aj prípadné vrátenie objednávky v predajniach. Počas posledných niekoľkých rokov predaje e-obchodu Lindex Shop Online prudko vzrástli.

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.