Pánske obleky Armani, Versace, Pal Zileri a Hugo Boss

Pánske obleky Armani, Versace, Pal Zileri a Hugo Boss

17. februára 2011, pánske obleky, Armani, Versace, Zileri, Hugo Boss

Sponzorovanej odkazy:

Oblek je odev, u ktorého sú nohavice a sako strihané z rovnakej látky. Iste sa zhodneme na tom, že je to stále najelegantnejšie oblečenie, ktoré môže mať muž na sebe. Avšak za predpokladu, že mu farba, látka a strih sedia. Správny strih nepodľahol módnym trendom a pretrval už tridsať rokov. Musí svojmu majiteľovi opticky vyhovovať, a ako sa hovorí „padnúť ako uliaty“, preto je určite najlepší ušitý na mieru priamo od krajčíra.

Vhodné farby

Za najlepšie farby sú považované už tradične tmavomodrá, tmavá až úplne svetlo šedá a čierna. Ak je oblek určený do zamestnania alebo na významné udalosti, určite by mal byť v jednom z týchto odtieňov. Len obleky na voľný čas, alebo v športovom štýle môžu mať farbu hnedú alebo aj zelenú.

Materiál

Vo váhe a objemnosti látky je veľký rozdiel, preto je potrebné vedieť v akom ročnom období ho chcete nosiť. Všeobecne je najlepšou látkou na oblek čisto vlnená. A to aj v lete, žiadny iný materiál nevyzerá tak elegantne a toľko sa nekrčí.

Obleky Armani

Pokiaľ si oblečiete oblek od Armaniho, nesiete na sebe symbol elegancie a luxusu. Moderné prevedenie, perfektné spracovanie a v neposlednom rade dokonalý uvoľnený strih, to si každý žiada, a to taliansky návrhár tiež ponúka. Veľmi originálne je kombinovanie a vrstvenie kvalitných materiálov, čím sa docieli maximálneho pohodlia.

Obleky Versace

Ďalšia talianska značka, ktorá lipne na detailoch, kvalite a precíznosti. Ak je podobná aj osobnosť muža, inštinktívne nesiahne po ničom inom, než po obleku od Versaceho. Oceniteľné sú prírodné materiály a ručne vypracované detaily.

Obleky Pal Zileri

Talianska spoločnosť Zileri sa zamerala výhradne len na pánsku módu a doplnky pre doladenie celku – topánky, opasky, perá, dáždniky, kufre, hodinky a parfémy. Na obleky sú použité prírodné materiály a hlavne je tu kladený dôraz na odborný personál a tradície s inovatívnou­ módou.

Obleky Hugo Boss

Obleky Hugo Boss patria medzi jedny z najlepších pánskych oblekov. Rovnako ako všetci predchádzajúci, používa Hugo Boss prírodné materiály a vo svojich modeloch kombinuje praktickosť a vkus. Obleky Hugo Boss sú veľmi obľúbené medzi slovenskými manažérmi aj celebritami.

Zdroj: www.polyvore.com, www.bluefly.com, www.amazon.co.uk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.