Give me oversize! Štýlová a komfortná móda je stále in

Give me oversize! Štýlová a komfortná móda je stále in

16. júna 2015, oversized, kabáty oversize, mikiny oversize, Mango, zvonové nohavice, jarné trendy

Sponzorovanej odkazy:

Nielen drobné Japonky si zamilovali obrie kabáty, vyťahané svetre a pánske tričká. Všetko, čo je veľké, sa teraz nosí. V kombinácii so zvonovými nohavicami v duchu hippies a nadýchanou košeľou v Boho štýle, sa nám rysuje zaujímavý módny koktail. Jarné dni privítame pohodlným oblečením a zaujímavými doplnkami. Zabudnite na basic džínsy a upnuté tričká. Móda by mala pôsobiť ležérne, slobodne a nespútane. A koniec koncov my by sme sa tak mali aj cítiť.

Keď už zvony, tak poriadne

Chvíľu sa módni návrhári stretávali s návratom nohavíc s vysokým pásom, pretiahnutých do širších zvonov. Stačilo ich doplniť blúzkou a vyšším podpätkom a stal sa z nich veľmi štýlový outfit. V súčasnej dobe sa kladie oveľa väčší dôraz na uvoľnený štýl. Ostatne ako sme spomenuli v úvode, čím viac ležérny štýl, tým lepšie. Porozhliadnuť sa môžete aj v regáloch s teplákmi. Úplne obľúbený typ oblečenia naprieč sezónami. Najmä tepláky s nižším sedom si našli priamo davy priaznivcov. Prečo teda nevyskúšať extra veľké tepláky, doplniť ich o dlhší sveter a pohodlné sneakers!

Oversize mikiny nosia aj muži

Nemám teraz na mysli mikiny v štýle hip hop fanúšikov, ktorí si voľné mikiny rozhodne obľúbili. V ponukách značiek sú špeciálne strihané mikiny s veľkým dôrazom na módnosť. Nosia sa k nim predovšetkým slim nohavice, členkové topánky alebo tenisky.

Stále trendy oversize kabáty

Na rad prichádza moja obľúbená kategórie, a tou sú oversize kabáty. Niečo neuveriteľne pohodlného, ​​niečo, čo sa dobre nosí absolútne ku všetkému… Niečo, čoho mám sama plný šatník. Od vlnených kabátov na zimu, cez svetrové kabátiky až po ľahučké jarné kabátiky.

Komu nevadí unisex móda si spoločne s partnerom určite vyberie kúsok vyhovujúci obom. K dispozícii sú okrem mikín aj voľné košele a svetre. Z mojej skúsenosti je sveter v primeranej veľkosti skvelým doplnkom a v našej domácnosti je o neho vždy malý súboj.

Zdroj: www.asos.com , www.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.