Luxusné a trendy, také sú perá značky Online

Luxusné a trendy, také sú perá značky Online

13. septembra 2010, písacie perá, perá Online, luxusné perá, luxusné písacie potreby, plniace perá, luxusné plniace perá, guľôčkové perá

Sponzorovanej odkazy:

Snáď každý má rád nevšedné, výnimočné okamihy a situácie ako je cestovanie po exotických krajinách, spoznávanie nových vecí, miest a ľudí alebo si raz za čas zájsť do vyhlásenej reštaurácie či ochutnať archívne víno. Výnimočnú však môžeme urobiť takmer každú našu aktivitu alebo chvíľu, ako napríklad písanie. Len málokto dnes píše vlastnou rukou v dnešnej dobe sa stalo bežným vyťukávanie písmen do klávesnice, ktoré sa potom objavujú na obrazovke jedno za druhým. Pre obchodné, študijné či administratívne záležitosti je to iste záslužná a praktická vec, chceli by ste však dostať napríklad osobný list napísaný na počítači? Pravdou je, že dnes sa listy už skoro ani nepíšu, o to výnimočnejšie sú a obzvlášť ak sa napíšu klasickým plniacim perom . Veľa milovníkov starých, krásnych a tiež luxusných vecí už má nejaké to pero známej značky ako Parker alebo Mont Blanc doma, dnes sa však pozrieme za perami Online, ktoré si v tejto konkurencii udržujú veľmi dobrú pozíciu a prestíž.

Písacie potreby Online

Perá značky Online sú podstatne mladšie ako jej slávnejší konkurenti, táto nemecká firma bola totiž založená Thomasom a Alexandrou Batsch v roku 1991, avšak vďaka svojej jasnej vízii vyrábať písacie potreby pre každodenné použitie tej najvyššej kvality za pomoci najmodernejších technológií, sa vlastne v priebehu iba pár rokov dokázala presadiť v konkurencii práve takýchto veľkých mien vo svete písacích potrieb, ako sú Parker alebo Mont Blanc. V súčasnosti táto spoločnosť distribuuje svoje perá do mnohých krajín Európy, Ázie i Ameriky.

Young Line Collection

Každý rok prichádza Online s kolekciou pier Young Line Collection, ktorá je určená prevažne študentom a spĺňa všetky požiadavky na kvalitu a dizajn, ktorý mladí ľudia oceňujú a páči sa im, a preto sa Online stala v Nemecku jednou z najpredávanejších značiek písacích potrieb.

Top Line Collection

Top Line Collection je určená dospelým s vášňou pre dizajn bez ohľadu na vek. Sú to perá najvyššej kvality, ktoré budú hrdo reprezentovať nejedného úspešného manažéra či manažérku.

To, čo robí perá Online tak výnimočnými je okrem dizajnu a použitia najmodernejších technológií ich kvalita. Každý kus sa totiž vyrába ručne, a to priamo v Nemecku, a preto si firma Online môže dovoliť dávať na hroty plniacich pier až päťročnú záruku.

Kde Online pera kúpiť?

Guľôčkové aj plniace perá Online alebo aj iné známe značky pier ako Parker, Watterman, Faber Castell alebo Lamborghini, môžete zakúpiť z pohodlia vášho domova na www.luxusni-pera.cz . Nakupovanie na e-shope Luxusné pera.cz je naozaj jednoduché, nepotrebujete sa ani registrovať, môžete hneď vyberať a nakupovať písacie potreby, ktoré vás budú skvele reprezentovať, alebo budú skvelým darčekom pre vašich blízkych.

Zdroje: www.luxusni-pera.cz , www.online-pen.dewww.plnici-pera.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii ostatné.